چهارشنبه 7 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دکتر محمود شیخ زین‌الدین دارفانی را وداع گفت

با کمال تأسف و تأثر در گذشت ناگهانی دکتر محمود شیخ زین‌الدین؛ معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را به جامعه علمی و فناوری، دانشگاهی و عموم همکاران عزیز در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان تسلیت عرض می نماییم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران دکتر علیرضا زراسوندی رئیس بنیاد نخبگان استان تهران طی پیامی ضایعه درگذشت مدیر تلاشگرعرصه فناوری و معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرحوم دکتر محمود شیخ زین الدین را خدمت جامعه علمی و نخبگانی کشور و خانواده محترم ایشان تسلیت گفت.
در این پیام آمده است: ضایعه تاسف آور درگذشت مدیر تلاشگر عرصه فناوری و معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرحوم محمود شیخ زین الدین را خدمت جامعه علمی و نخبگانی کشور و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم.
ایشان سال ها در دانشگاه ها و شهرک های علمی و تحقیقاتی در خدمت علم و دانش و آرمان های انقلاب اسلامی بودند. از درگاه باری تعالی برای ایشان مغفرت و برای بازماندگانشان صبر آرزومندم.

تاریخ انتشار : 1397/03/13
کد : 124
تعداد بازدید: 733

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411