سه شنبه 29 آبان 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دومين جشنواره انديشمندان و دانشمندان جوان

بنياد نيكوكاري جميلي با همكاري بنياد حاميان دانشگاه تهران و پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي حمايت از ايجاد كسب و كارهاي فناورانه، دومين جشنواره انديشمندان و دانشمندان جوان را برگزار مي‌نمايد.

به استحضار كليه صاحبان ايده‌هاي فناور در حوزه علوم پايه مي‌رساند بنياد نيكوكاري جميلي با همكاري بنياد حاميان دانشگاه تهران و پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي حمايت از ايجاد كسب و كارهاي فناورانه دانشي و ترويج فرهنگ كارآفريني و براي تحقق اقتصاد مقاومتي با هدف تبديل دارايي‌هاي فكري به ثروت، دومين جشنواره انديشمندان و دانشمندان جوان را برگزار مي‌نمايد.
از كليه علاقمندان دعوت مي‌شود با مراجعه به سامانه جشنواره به آدرس ysa-persia.com نسبت به ثبت ايده خود اقدام كنند. ايده‌هاي ثبت شده در مرحله اول توسط داوران تخصصي و در مرحله دوم توسط داوران كسب و كار مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد. كليه ايده پردازاني كه وارد مرحله دوم مي‌شوند طي سه روز آموزش و مشاوره‌هاي لازم به منظور تيم سازي و تهيه طرح اوليه جهت ارائه به داوران كسب و كار را دريافت خواهند كرد.
تيم‌هاي برتر در پايان جشنواره از اعتبار ويژه بنياد نيكوكاري جميلي و حمايت‌هاي پارك علم و فناوري دانشگاه تهران به منظور تبديل ايده به كسب و كار بهره مند مي‌شوند.

تاریخ انتشار : 1397/07/25
کد : 176
تعداد بازدید: 171

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411