جمعه 8 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به‌صورت مجازی برگزار شد:
نشست مشمولین جوایز تحصیلی 99-1398 ویژة مقطع کارشناسی (و معادل آن) با معاون آینده‌سازان

با هدف ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین، نشست دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی 99-1398 (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) ویژة مقطع تحصیلی کارشناسی (و معادل آن) با حضور معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، جناب آقای دکتر سالاریه؛ در تاریخ 29 بهمن 99 توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار به‌صورت مجازی شد.

نشست مجازی با حضور دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی 99-1398 (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) ویژة مقطع تحصیلی کارشناسی (و معادل آن) و معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، جناب آقای دکتر سالاریه؛ روز چهارشنبه مورخ 29 بهمن 99 از ساعت 8:30 الی 10:30 توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد. هدف از برگزاری این نوع نشست‌ها، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین بنیاد و آگاهی از مسائل و مشکلات در فرآیند اعطاء تسهیلات و دریافت بازخورد و پیشنهاد است.
از تمامی دانشجویان مشمول سراسر کشور که در سال تحصیلی 99-1398 از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان (طرح شهید وزوایی) بهره‌مند شده‌ و در این سال تحصیلی، مقطع آنان کارشناسی و معادل آن بوده است، دعوت شد تا ضمن ثبت‌نام برای شرکت در این وبینار، موضوعات موردنظر خود را برای طرح در این نشست ارائه کنند. این موضوعات ملاحظه و براساس موضوع و فراوانی موارد، جمع‌بندی و گزارش آن به استحضار معاونت آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان رسید.
آقای دکتر سالاریه، معاون آینده‌سازان و همچنین آقای دکتر موحد، مدیرکل دفتر شناسایی و توانمدسازی آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، درخصوص موارد مطرح شده توسط مشمولین به ارائه توضیحات لازم پرداختند. انتهای جلسه با پرسش و پاسخ میان مشمولین حاضر و مسئولین به پایان رسید.
این نشست ویژه مشمولین با مقطع تحصیلی کارشناسی (و معادل آن) بود، یعنی آن دسته از دانشجویانی که در «سال‌های اول تا چهارم تحصیل در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد پیوسته، دکتری حرفه‌ای و دکتری تخصصی پیوسته» از تسهیلات دانشجویی سال تحصیلی 99-1398 بنیاد ملی نخبگان (طرح شهید وزوایی) بهره‌مند شده‌اند. مشمولین مقاطع «تحصیلات تکمیلی» به نشستی جداگانه دعوت خواهند شد.

تاریخ انتشار : 1399/12/02
کد : 20226
تعداد بازدید: 55

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601