شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
پنجمین نشست اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه برگزار می‌شود

پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه" با حضور استاد دکتر محمدعلی انصاری برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن کریم و معارف عترت علیهم‌السلام در اجتماع نخبگانی و به‌منظور ارتقاء بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه، پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های قرآنی، با موضوع «اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه» را در تاریخ 13 اسفند برگزار می‌کند.
لازم به ذکر است، دکتر محمد علی انصاری؛ استاد حوزه و دانشگاه و صاحب تفسیر مشکات، سخنران این دوره از سلسله نشست‌های قرآنی است.
علاقمندان به حضور در سلسله نشست‌های قرآنی «اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه» می‌توانند با مراجعه به سامانۀ ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران ( کلیک کنید) با تکمیل اطلاعات، در این نشست شرکت کنند.
همچنین بنیاد نخبگان استان تهران در راستای برگزاری سلسله نشست‌های اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه و با همکاری موسسه بیان هدایت نور اقدام به برگزاری مسابقه فرهنگی-معنوی مشکات نور نموده است. این رویداد فرهنگی در قالب مطالعه و تدبر در تفسیر جلد دوم تفسیر مشکات می‌باشد. کتاب فوق در حین برگزاری نشست پنجم به مستعدین برتر علاقمند به شرکت در این مسابقه تحویل می‌گردد.

تاریخ انتشار : 1397/11/16
کد : 237
تعداد بازدید: 473

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411