شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه یک روزه برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه را برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن در مهارت‌های برنامه‌ریزی و کنترل پروژه اقدام به برگزاری کارگاه برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه نموده است. این کارگاه در تاریخ 6 اسفند ماه برگزار می‌شود.
فعالان حوزه علم و فناوری، مدیران و حتی کارشناسان و متخصصین کلیه رشته‌ها در مسیر رشد شغلی خود نیازمند آن هستند تا تسلط خود را بر مفاهیم کنترل ومدیریت پروژه افزایش دهند و این توانمندی را کسب کنند که از این مفاهیم در محیط واقعی پروژه‌ها استفاده نمایند. بهره‌گیری از اصول و تکنیک‌های برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه به آنها کمک می‌کند که بتوانند اهداف پروژه خویش را تدوین کرده و فعالیت‌های خود را در راستای اهداف و در زمان‌های تعیین شده انجام داده و به موفقیت‌ دست یابند.
در این دوره به مباحث مهمی از جمله تعریف پروژه، چرخه های عمر، تعریف محدوده/ارتباطات/یکپارچه‌سازی و مدیریت آن در پروژه‌ها، فاز برنامه‌ریزی پروژه: محدوده/زمان‌بندی/هزینه/ارتباطات، فاز اجرا و فاز نظارت و کنترل پرداخته می‌شود. همچنین شرکت‌کنندگان در کارگاه با چند نرم‌افزار همراه با نمونه کاربردی آن آشنا خواهند شد.
مدرس این دوره دکتر مرتضی باقر پور، دکترای مهندسی صنایع، عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت، مدرس و مشاور سازمانی در حوزه مدیریت پروژه می‌باشد.
این کارگاه با همکاری گروه مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری شریف برگزار می‌گردد.

تاریخ انتشار : 1397/11/30
کد : 240
تعداد بازدید: 477

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411