شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه شماره (1)
تمدید مهلت ثبت نام در استارتاپ پوشاک ایرانی و اسلامی

با توجه به درخواست مکرر مستعدین تحت پوشش و نظر کمیته برگزاری استارتاپ مهلت ثبت نام در استارتاپ ((پوشاک ایرانی و اسلامی))  برای مستعدین و نخبگان تا 31 اردیبهشت ماه 1398 تمدید گردید. 

با توجه به درخواست مکرر مستعدین تحت پوشش و نظر کمیته برگزاری استارتاپ مهلت ثبت نام در استارتاپ ((پوشاک ایرانی و اسلامی)) برای مستعدین و نخبگان تا 31 اردیبهشت ماه 1398 تمدید گردید. همچنین زمان برگزاری استارتاپ به بعد از ماه مبارک رمضان تغییر یافت که تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام می گردد.
لذا از کلیه دانشجویان و مستعدین علاقه مند دعوت به عمل می آید تا با مطالعه سرفصل های استارتاپ و توانمندی های خود جهت ثبت نام در استارتاپ اقدام نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند ابتدا از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد نسبت به ثبت نام اقدام نموده و در صورتی که صاحب یکی از توانمندی های (گرافیست، برنامه نویس و یا تسلط بر مدل های کسب و کارهای نوین ) مدارک لازم را در سامانه بارگذاری نمایند. سپس در صورتی که صاحب ایده نوآورانه در حوزه مد و لباس هستند فرم مربوطه را تکمیل و آن را در بخش ضمایم سامانه هم اندیشان بارگذاری نمایید.
همچنین سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان، بین ساعت 9 تا 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تماس 09601 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این خصوص می باشد.

تاریخ انتشار : 1398/02/22
کد : 255
تعداد بازدید: 442

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411