شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
اردوی جهادی مشاوره ویژه مناطق کم‌برخوردار استان تهران برگزار می‌شود

اردوی جهادی مشاوره تحصیلی، تغذیه و روانشناسی ویژه مناطق کم‌برخوردار استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد در راستای اجرای اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه، برگزاری اردوهای جهادی را در اولویت‌کاری خود و در ذیل برنامه‌های فرهنگی قرار داده است.
بر همین اساس به‌منظور خدمات‌رسانی تخصصی به مناطق کم برخوردار تهران، بنیاد نخبگان استان تهران اقدام به برگزاری اردوی جهادی مشاوره تحصیلی (دبیرستان)، تغذیه و روانشناسی نموده است.
لذا بدین وسیله از کلیه مستعدین برتر در رشته‌های تحصیلی مرتبط که علاقه مند به حضور در این اردوی جهادی هستند دعوت می‌گردد ضمن مراجعه به سامانه ثبت نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام نمایند. این رویداد در خردادماه برگزار می‌گردد و هماهنگی حضور مستعدین علاقمند بر اساس اطلاعات تماس ذکر شده در سامانه فوق به اطلاع ایشان خواهد رسید.

تاریخ انتشار : 1398/02/24
کد : 258
تعداد بازدید: 291

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411