بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/04/20 - 15:37
  • - تعداد بازدید: 43
  • - تعداد بازدیدکننده: 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان بنیاد ملی نخبگان:

استاد اسفندیار معتمدی مرکز ثقل فیزیک ایران را تغییر داد/ بزرگان قدر بزرگان را می‌دانند

مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان بنیاد ملی نخبگان گفت: کار ما قدردانی کردن است و ما قدرشناس زحمات افرادی همچون استاد معتمدی هستیم. کسی که بیش از پنج دهه به یک کار بپردازد لازم التکریم است.

آیین تکریم استاد اسفندیار معتمدی؛ نویسنده، پژوهشگر و پیشکسوت حوزه آموزش فیزیک در آموزش و پرورش ایران با حضور رسول محمدقلی معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، جمعی از مدیران فرهنگی و استادان برجسته کشور به همت بنیاد نخبگان استان تهران و دفتر تکریم و الگوسازی بنیاد ملی نخبگان یکشنبه 17 تیر 1403 برگزار شد.

 

در بخشی از این مراسم، محسن شاهرضایی مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان بنیاد ملی نخبگان نیز بیان کرد: تاکنون بزرگداشت‌های ما در حوزه ادبیات بود و پاسداشت دکتر معتمدی در حوزه فیزیک برای نخستین بار است که توسط بنیاد نخبگان رقم خورده است. استاد به تنهایی مرکز ثقل فیزیک ایران را تغییر داده است.

 

او گفت: کار ما قدردانی کردن است و ما قدرشناس زحمات افرادی همچون استاد معتمدی هستیم. کسی که بیش از پنج دهه به یک کار بپردازد لازم التکریم است. از سوی دیگر ما می‌خواهیم الگوسازی کنیم. دانش آموزان باید این افراد را بشناسند چرا که به گردن ما حق دارند. بنابراین باید از استادانی همچون استاد معتمدی خواهش کنیم و با آنها گفت‌وگو داشته باشیم تا تجربیات این عزیزان به ثبت برسد. از آنجایی که ما ملت شفاهی هستیم در تلاشیم تا دانش‌آموزانی نویسنده پرورش دهیم که بنویسند و تجربیات این عزیزان را ثبت کنند تا برای آیندگان بماند.

 

مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان بنیاد ملی نخبگان تاکید کرد: بزرگان هستند که قدر بزرگان را می‌دانند، چرا که به ریشه‌ها می‌پردازند.

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 172228

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید