بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/08/27 - 16:20
  • - تعداد بازدید: 649
  • - تعداد بازدیدکننده: 637
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در بازدید جامعه نخبگان از دافوس مطرح شد

استقبال دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران از همکاری مؤثر نخبگان

جمعی از نخبگان و مستعدان استان تهران با فرماندهان و مسئولان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران به دیدار و گفتگو پرداختند و از ظرفیت‌های آن دانشگاه بازدید کردند.

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، بازدید جامعه نخبگان از ظرفیت‌های آن دانشگاه را روز پنجشنبه 25 آبان 1402 برگزار کرد.

 

در ابتدای برنامه، مسئولان دانشگاه دافوس شامل معاونین دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها به ارائه برنامه‌ها و ظرفیت‌های واحدها و مراکز تحت مسئولیت خود پرداختند. ایشان ضمن بیان دستاوردها، زمینه‌های مناسب و موردنیاز برای همکاری با جامعه نخبگان را مطرح کردند.

 

راه مناسب برای ارتباط نخبگان با مجموعه دافوس درنظر گرفته شده بود که طی آن حاضرین توانستند ضمن تعامل با مسئولان مرتبط، زمینه‌های همکاری و طرح موضوع را مشخص کنند.

 

در ادامه، امیر سرتیپ حسین ولی‌وند، فرمانده و رئیس دانشگاه به گفتگو و صحبت با حاضرین پرداخت. سرتیپ گفت: دافوس ارتش امروز با بسیاری از دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور ارتباط تنگاتنگی داشته و ما در راستای ارتقای سطح فعالیت‌های علمی و هم‌افزایی‌های پژوهشی خود، از همکاری مؤثر نخبگان جوان کشور در این دانشگاه استقبال می‌کنیم.

 

وی افزود: تکلیف ما بر اساس قانون اساسی مشخص است ولی تکلیف نانوشته‌ای هم داریم که نسل جوان را به آینده امیدوار سازیم، ما باید با برنامه‌ریزی مناسب از توان نخبگان استفاده کنیم.

 

در پایان، جمع حاضر از موزه تاریخی جنگ دانشگاه دافوس بازدید کردند.

 

گزارش تصویری

 

 

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 168306

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید