بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/16 - 13:49
  • - تعداد بازدید: 362
  • - تعداد بازدیدکننده: 338
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به‌صورت مجازی

اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش برای دانشجویان دارای استعداد برتر تشریح شد

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی «اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش» را با حضور دانشجویان برگزیده طرح شهید وزوایی در تاریخ 15 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

با هدف آشنایی دانشجویان مشمول تسهیلات طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان با اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش، بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی به این منظور را روز چهارشنبه 15 شهریور 1401 ساعت 15 تا 17:30 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

آقای محمدرضا شمشیرگر، مدرس این کارگاه درخصوص «ضرورت و واژه‌شناسی مکاتبات اداری»، «شیوه نگارش متن و ساختار نامه اداری»، «نگارش صورت‌جلسه» و «آئین نگارش» به ارائه توضیحات پرداخت. مستعدین که از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی سراسر کشور در جلسه حضور داشتند ضمن آشنایی با مباحث، مسائل و پرسش‌های خود را مطرح کردند. در پایان کارگاه، نمونه‌هایی از نامه‌های رسمی و متون نگارشی توسط مدرس مورد ارزیابی و بیان اشکال قرار گرفت تا درک بهتر و کاربردی مباحث حاصل شود.

پیش از این، کارگاه‌های «رزومه‌نویسی شغلی»، «مصاحبه شغلی» و «قانون کار و قرارداد استخدامی» به ترتیب در 25 مرداد، 1 و 8 شهریور سال جاری توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌منظور دانش‌افزایی و ارتقاء توانمندی دانشجویان مستعد در زمینه مهارت‌های شغلی برگزار شده است.

آخرین جلسه مجازی از مجموعه کارگاه‌های مهارت‌های شغلی با عنوان «مهارت پژوهش در فضای اینترنت» در 22 شهریور برگزار خواهد شد.

کلیه دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در تمامی رشته‌ها و مقاطع دانشگاه‌های سراسر کشور (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه هستند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب این رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست حضور خود را ثبت کنند.

مهلت ثبت‌نام در کارگاه «مهارت پژوهش در فضای اینترنت» تا پایان روز شنبه 19 شهریور است.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 161074

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید