بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/04/04 - 16:57
  • - تعداد بازدید: 97
  • - تعداد بازدیدکننده: 90
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با امضاء تفاهم‌نامه‌ای محقق می‌شود

برقراری ارتباط سازمان‌یافته و مداوم میان بنیاد نخبگان استان تهران و شرکت موننکو

رئیس و معاون بنیاد نخبگان استان تهران و مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور موننکو، طی نشستی تفاهم‌نامه همکاری دو دستگاه را به امضاء رساندند.

بر اساس اقدام‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان، در راستای همکاری در زمینه هم‌افزایی، تقویت و توسعه اجتماع و نظام نخبگانی کشور و حضور فعال جامعه دانشجویان و دانش‌آموختگان در زیست‌بوم فناوری و نوآوری، ایجاد فرصت برای تبدیل ایده‌های آنان به ارزش و اشتغال دانش‌آموختگان و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود برای توسعه اثربخشی و جذب نخبگان، مسئولان بنیاد نخبگان استان تهران و شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران در جلسه‌ای که روز یکشنبه 3 تیر 1403 برگزار شد به بررسی موارد مرتبط برای همکاری و امضاء تفاهم‌نامه پرداختند.

 

در این نشست، دکتر فرامرز قلیچی، مدیرعامل شرکت موننکو؛ دکتر حیدر مفتاحی‌زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران و دکتر مجتبی انصاری، معاون بنیاد نخبگان استان تهران حضور داشتند.

 

گسترش همکاری و تعامل هم‌افزا شرکت موننکو در اجرای برنامه‌های مشترک، تربیت نیروی انسانی متخصص ماهر و جلوگیری از خروج نیروهای نخبه و خبره متعهد از چرخه خدمت به جامعه؛ تسهیل حرکت اجتماع نخبگانی در مسیر نخبگی به منظور اثر‌گذاری آنان در رشد و توسعه کشور و ارتقاء آگاهی و شناخت اجتماع نخبگانی نسبت به نیازها و شرایط واقعی کشور از مهم‌ترین موضوعاتی بود که به آنها پرداخته شد.

 

در این نشست، مفتاحی‌زاده بر اهمیت تعامل مستقیم و صمیمانه نخبگان با بخش خصوصی تأکید کرد. ایشان در ادامه آمادگی کامل بنیاد را برای فراهم کردن بستر ارتباطی نخبگان با بخش صنعت اعلام داشت.

 

در ادامه، قلیچی ایده‌های نخبگان را در راستای پیشبرد امور در حوزه‌های مختلف کارساز و راهگشا دانست. ایشان در بخش دیگر عنوان کرد که شرکت موننکو علاقه‌مند به تعامل بیشتر با بنیاد نخبگان است.

 

در پایان این نشست ، انصاری با جمع‌بندی اظهارات، اجرای مرحله به مرحله موضوعات تفاهم‌نامه با هدف مشخص و محدود را لازم دانست. این نشست با امضای تفاهم‌نامه "برقراری و استمرار ارتباط سازمان‌یافته مستحکم و مداوم بین شرکت موننکو ایران بنیاد نخبگان استان تهران در راستای بهره‌مندی از دستاوردها، تخصص‌ها و امکانات بالقوه و بالفعل طرفین در حوزه اشتغال نخبگان در بخش خصوصی" پایان یافت.

 

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 172030

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید