بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/03/17 - 08:19
  • - تعداد بازدید: 206
  • - تعداد بازدیدکننده: 195
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
28 خرداد توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود

برنامه رونمایی از کتاب‌های زندگی‌نامه روایی نخبگان معاصر ایران (بهزاد، دالکی، دوایی، ملک‌افضلی)

با حضور جمعی از راویان، نویسندگان و استعدادهای برتر کشور، برنامه رونمایی از کتاب‌های زندگی‌نامه روایی نخبگان معاصر ایران (بهزاد، دالکی، دوایی، ملک‌افضلی) روز شنبه مورخ 28 خرداد 1401 به‌صورت حضوری و با امکان مشاهده مجازی برگزار خواهد شد.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد با همکاری دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان، برنامه رونمایی از کتاب‌های زندگی‌نامه روایی نخبگان معاصر ایران (بهزاد، دالکی، دوایی، ملک‌افضلی) را روز شنبه مورخ 28 خرداد 1401 ساعت 15 برگزار کند. نخبگان یاد شده همراه با جمعی از مسئولین، نویسندگان و استعدادهای برتر کشور در این برنامه حضور خواهند داشت.

طبق اعلام قبلی، قرار بود این مراسم 27 اردیبهشت برگزار شود که با ابلاغیه استانداری تهران مبنی بر تعطیلی ادارات در این روز به علت شرایط هوا، زمان برگزاری این مراسم تغییر کرد.

چهار کتابی که در این برنامه رونمایی خواهند شد عبارتند از، کتاب بهزاد: زندگی‌نامه روایی دکتر مهدی بهزاد، چهره ماندگار کشور در علوم ریاضی/ کتاب شبگرد آسمان: زندگی‌نامه روایی مهندس احمد دالکی، چهره شاخص کشور در ستاره‌شناسی/ کتاب مینوچهر: زندگی‌نامه روایی دکتر منوچهر دوایی، چهره شاخص کشور در علوم پزشکی/ کتاب مسیر ملک: زندگی‌نامه روایی دکتر حسین ملک افضلی، چهره ماندگار کشور در نظام سلامت.

از طریق کانال آپارات بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://aparat.com/tehranbmn/live امکان مشاهده مجازی این برنامه وجود دارد.

بنیاد ملی نخبگان با هدف الگوسازی سرآمدان کشور و به‌منظور آشنایی مستعدین و آحاد جامعه با سیر اجتماعی و حرفه‌ای این نخبگان، چاپ و نشر زندگی‌نامه‌های ایشان را مورد حمایت قرار می‌دهد. این چهار کتاب از جمله زندگی‌نامه‌های روایی مربوط به چهره‌های شاخص علمی کشور است که با حمایت بنیاد برای بهره‌برداری عموم به چاپ رسیده است.

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 158454

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید