بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/04 - 12:10
  • - تعداد بازدید: 80
  • - تعداد بازدیدکننده: 74
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
توسط بنیاد نخبگان استان تهران

برنامه رونمایی از کتاب زندگی‌نامه روایی دکتر منوچهر دوایی برگزار می‌شود

با حضور جمعی از راویان، نویسندگان و استعدادهای برتر کشور، برنامه رونمایی از کتاب زندگی‌نامه روایی نخبه معاصر ایران (دکتر منوچهر دوایی) در تاریخ 5 مرداد 1401 به‌صورت حضوری و با امکان مشاهده مجازی برگزار خواهد شد.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد با همکاری دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان و اندیشکده ادبیات پایداری حوزه هنری، برنامه رونمایی از کتاب زندگی‌نامه روایی نخبه معاصر ایران (دکتر منوچهر دوایی) را روز چهارشنبه مورخ 5 مرداد 1401 ساعت 10 صبح برگزار کند. جمعی از مسئولین، نویسندگان و استعدادهای برتر کشور در این برنامه حضور خواهند داشت.

کتاب «مینوچهر» زندگی‌نامه روایی دکتر منوچهر دوایی، به قلم دکتر جواد کاموربخشایش در این برنامه رونمایی خواهد شد. دکتر دوایی، استاد برجسته علوم پزشکی و جراح شاخص دوران دفاع مقدس است.

از طریق کانال آپارات بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://aparat.com/tehranbmn/live امکان مشاهده مجازی این برنامه وجود دارد.

بنیاد ملی نخبگان با هدف الگوسازی سرآمدان کشور و به‌منظور آشنایی مستعدین و آحاد جامعه با سیر اجتماعی و حرفه‌ای این نخبگان، چاپ و نشر زندگی‌نامه‌های ایشان را مورد حمایت قرار می‌دهد. کتاب «مینوچهر» نیز از جمله زندگی‌نامه‌های روایی مربوط به چهره‌های شاخص علمی کشور است که با حمایت بنیاد برای بهره‌برداری عموم به چاپ رسیده است.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160231

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید