بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/10 - 13:32
  • - تعداد بازدید: 177
  • - تعداد بازدیدکننده: 173
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
طی نشستی تشریح شد

تبیین نقشه راه هیئت اندیشه‌ورز نخبگانی ارتباط با صنعت استان تهران

با حضور دکتر یاسین کیخا، معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان و دکتر حیدر مفتاحی‌زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران و جمعی از مسئولان و کارشناسان بنیاد، نشستی با حضور دبیر و اعضای هیئت اندیشه‌ورز نخبگانی ارتباط با صنعت استان تهران برگزار شد.

به‌منظور ارائه گزارش از روند پیشرفت کار و تبیین مسیر هیئت اندیشه‌ورز نخبگانی ارتباط با صنعت استان تهران، مسئولان بنیاد با اعضای این هیئت، در نشستی که روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 برگزار شد، به بحث و گفتگو پرداختند.

 

در این جلسه، دکتر یاسین کیخا، معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان؛ دکتر حیدر مفتاحی‌زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران و جمعی از مسئولان و کارشناسان بنیاد نیز حضور داشتند.

 

در ابتدای جلسه، مفتاحی‌زاده ضمن عرض خیر مقدم به دکتر کیخا و اعضای هیئت اندیشه‌ورز ارتباط با صنعت، ابراز امیدواری کرد که این هیئت در پیشبرد اهداف معین شده موفق خواهد بود و گشایش جدیدی را در مسیر ارتباط بین نخبگان و صنعت و بخش خصوصی در پی خواهد داشت.

 

در ادامه، دبیر هیئت اندیشه‌ورز ارتباط با صنعت، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته به بیان اهداف و برنامه‌های هیئت تحت مسئولیت خود پرداخت.

 

در پایان، کیخا ضمن بیان اهمیت وجود چنین هیئت‌هایی با همفکری نخبگان حاضر به جمع‌بندی موارد مطرح شده در جلسه و ارائه پیشنهادها و راهکارها پرداخت و طرحی اجمالی از مسیر پیش روی این هیئت را ارائه کرد.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 171054
مدیر تهران
خبرنگار

مدیر تهران