بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/03/02 - 13:08
  • - تعداد بازدید: 478
  • - تعداد بازدیدکننده: 470
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
طی نشست مجازی

جمعی از مستعدان با هفتمین دوره کارآموزی همراه اول آشنا شدند

بنیاد نخبگان استان تهران طی تعامل با «آکادمی همراه اول» نشست معرفی هفتمین دوره کارآموزی همراه اول را با حضور دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتر در تاریخ 31 اردیبهشت 1402 به صورت مجازی برگزار کرد.

با هدف همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، نشست معرفی هفتمین دوره کارآموزی همراه اول توسط بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری «آکادمی همراه  اول» برای جامعه نخبگان علاقه‌مند، روز یکشنبه مورخ 31 اردیبهشت 1402 ساعت 17 تا 19 به‌صورت مجازی برگزار شد.

از دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتری که به نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و رشته تحصیلی آنان از موارد موردنظر آکادمی است، دعوت شد تا در این نشست شرکت کنند. همچنین مشمولین تسهیلات بنیاد از سایر رشته‌های تحصیلی چنانچه دارای تخصص‌های موردنظر بودند می‌توانستند درصورت علاقه‌مندی، در این نشست شرکت کنند.

پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و صحبت‌های آغازین آقای روشن‌ضمیر، مسئول امور فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران؛ آقای بادکوبه‌ای، معاون شناسایی و جذب استعدادهای آکادمی همراه اول، درخصوص دوره‌های کارآموزی همراه اول، نحوه ثبت‌نام و شرکت در هفتمین دوره به ارائه توضیحات پرداخت.

آقای بادکوبه‌ای اعلام کرد تاکنون طی برگزاری شش دوره کارآموزی، تعداد چهل و دو هزار درخواست کارآموزی از حدود هفده هزار نفر دریافت شده است. از این تعداد بیش از 300 نفر موفق به ورود به دوره‌های کارآموزی و از این کارآموزان بیش از 150 نفر جذب مجموعه همراه اول شده‌اند.

در این نشست با دو نفر از مخاطبان بنیاد که از کارآموزان دوره قبل آکادمی بوده و هم‌اکنون در مجموعه همراه اول شاغل هستند، گفتگویی انجام شد. ایشان که در نشست مشابه در مهرماه سال گذشته شرکت کرده و با ثبت‌نام و گذراندن دوره پنجم کارآموزی موفق به جذب شده‌اند، از تجربیات خود برای حاضرین جلسه سخن گفتند.

در انتهای جلسه، مسئول آکادمی همراه اول پس از بیان موارد حائز اهمیت برای ثبت‌نام دوره، به سؤالات حاضرین پاسخ داد.

در سنوات گذشته نشست‌های مشابه برای معرفی دوره‌های کارآموزی همراه اول توسط بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری آکادمی همراه اول برای مخاطبان بنیاد برگزار شده است.

دوره هفتم کارآموزی همراه اول با بیش از 100 موقعیت از اواخر تیرماه سال جاری طی چهار ماه، به‌صورت حضوری و تمام وقت در تهران برگزار خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت‌نام، دریافت رزومه، آزمون ارزیابی اولیه و مصاحبه؛ افراد برگزیده برای تصدی موقعیت‌های کارآموزی توسط آکادمی همراه اول انتخاب خواهند شد.

کسب تجربه در مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ حوزه  ICT، دریافت حقوق و بیمه حین دوره از مزیت‌هایی است که شرکت‌کنندگان در هفتمین دوره کارآموزی همراه اول از آن بهره‌مند خواهند شد. ثبت‌نام و شرکت در این دوره رایگان است.

مشابه شش دوره قبلی، در پایان این دوره نیز پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان، امکان جذب و استخدام کارآموزان در بدنه همراه اول یا شرکت‌های تابعه آن وجود خواهد داشت.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 165599

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید