بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/15 - 13:51
  • - تعداد بازدید: 64
  • - تعداد بازدیدکننده: 62
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت بنیاد نخبگان استان تهران

دانشجویان مستعد برتر از سراسر کشور با راه‌های کنترل افسردگی و اضطراب آشنا شدند

کارگاه آموزشی «کنترل افسردگی و اضطراب» از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی توسط بنیاد نخبگان استان تهران با حضور دانشجویان مستعد برتر در تاریخ 13 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار شد.

با هدف افزایش مهارت دانشجویان مستعد در زمینه خودشناسی و مهار تنش‌های روانی، کارگاه آموزشی «کنترل افسردگی و اضطراب» توسط بنیاد نخبگان استان تهران، روز یکشنبه 13 شهریور 1401 از ساعت 16 تا 18 به‌صورت مجازی برگزار شد.

گروهی علاقه‌مند از برگزیدگان طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان (دانشجویان مستعد برتر) از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌های سراسر کشور در این کارگاه دو ساعته مجازی حضور داشتند.

در این کارگاه «افسردگی و علائم آن»، «ترومای پیچیده t در افسردگی»، «ترس، غم و خشم در افسردگی» و «اضطراب و دوپارگی نگرانی» توسط مشاور و روانشناس، دکتر زینب عظیمی تشریح شد. مستعدین حاضر در کارگاه نسبت به این مباحث شناخت پیدا کردند و درمورد موضوعات و مسائل موردنظر خود به پرسش و تبادل نظر پرداختند.

آخرین جلسه مجازی از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی با عنوان «مدیریت زمان و کاهش استرس» در 20 شهریور برگزار خواهد شد. پیش از این، کارگاه‌های «خودارزیابی سلامت روان»، «اعتماد به نفس» و «مدیریت روابط بین فردی» توسط بنیاد نخبگان استان تهران برای دانشجویان مستعد سراسر کشور در مرداد و شهریور سال جاری برگزار شده است.

کلیه دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در تمامی رشته‌ها و مقاطع دانشگاه‌های سراسر کشور (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) که علاقه‌مند به شرکت در برنامه‌ها هستند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب هر رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست حضور خود را ثبت کنند.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 161075

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید