بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/06 - 08:29
  • - تعداد بازدید: 444
  • - تعداد بازدیدکننده: 429
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت بنیاد نخبگان استان تهران و به‌صورت مجازی

دانشجویان مستعد برگزیده طرح شهید وزوایی با مهارت پژوهش در فضای اینترنت آشنا می‌شوند

با هدف ارتقاء سطح دانش و توانمندی دانشجویان مستعد سراسر کشور، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «مهارت پژوهش در فضای اینترنت» را 22 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «مهارت پژوهش در فضای اینترنت» ویژة دانشجویان مستعد برتر سراسر کشور (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) را روز سه‌شنبه مورخ 22 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند. هدف از برگزاری این کارگاه، افزایش مهارت این مستعدین در زمینة پژوهش و جستجو در فضای اینترنت است.

مدرس این کارگاه آقای محمدرضا شمشیرگر است که به ارائه این مباحث خواهد پرداخت: الفبای اینترنت و جستجوی گوگل؛ منابع علمی و سایت‌های مرجع؛ سرویس­های علمی گوگل؛ ابزارهای پژوهشی در اینترنت.

با توجه به افزایش حجم و تنوع تولید اطلاعات و فقدان استانداردهای کنترلی، پژوهشگران به منظور دستیابی به منابع مفید ارائه شده در اینترنت به ابزارها و روش‌های جستجو نیاز اساسی دارند تا بتوانند برای نیازهای اطلاعاتی خود پاسخی درخور بیابند. جستجوگران و کاربران اینترنت می‌توانند با بهره‌گیری از کاراترین روش‌های جستجو در فضای اینترنت، به نیازهای اطلاعاتی خود پاسخ دهند.

کلیة دانشجویان مستعد سراسر کشور (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه هستند، تا پایان روز شنبه 19 شهریور فرصت دارند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب این رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست خود را ثبت کنند.

این کارگاه از مجموعه برنامه‌های دانش‌افزایی و مهارت‌آموزی است که در حوزه مهارت‌های شغلی برگزار می‌شود. کارگاه‌های «رزومه‌نویسی شغلی» و «مصاحبه شغلی» به ترتیب در 25 مرداد و 1 شهریور 1401 برگزار شد. در همین راستا، دو کارگاه آموزشی دیگر نیز با عناوین «قانون کار و قرارداد استخدامی» و «اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش» برای دانشجویان مستعد توسط بنیاد نخبگان استان تهران در نیمه اول شهریور سال جاری به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160844

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید