بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/03/17 - 08:16
  • - تعداد بازدید: 331
  • - تعداد بازدیدکننده: 298
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به صورت مجازی

دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر با دوره تابستانه کارآموزی همراه اول آشنا شدند

نشست معرفی دوره تابستانه کارآموزی همراه اول با حضور دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتر در تاریخ 10 خرداد 1401 توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

با هدف همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، بنیاد نخبگان استان تهران طی تعامل با «آکادمی همراه  اول»، نشست معرفی دوره تابستانه کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان، روز سه‌شنبه مورخ 10 خرداد 1401 از ساعت 15 تا 16 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

از دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتری که به نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و رشته تحصیلی آنان مهندسی برق، فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، مجموعه مدیریت، علوم کامپیوتر، ریاضی، حسابداری و آمار است، دعوت شد تا در این نشست شرکت کنند.

این نشست با صحبت‌های آقای دکتر آراسته، مشاور رئیس بنیاد نخبگان استان تهران آغاز شد. سپس آقای میرکاظمیان، مدیر کارآموزی آکادمی همراه اول، درخصوص دوره‌های کارآموزی، نحوه ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها به ارائه توضیحات پرداختند. در انتهای جلسه به سؤالات حاضرین پاسخ داده شد.

دوره چهارم کارآموزی همراه اول با بیش از 80 موقعیت از تیرماه سال جاری طی چند ماه، به‌صورت حضوری و تمام وقت در تهران برگزار خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت‌نام، دریافت رزومه، آزمون ارزیابی اولیه و مصاحبه، افراد برگزیده برای تصدی موقعیت‌های کارآموزی توسط آکادمی همراه اول انتخاب خواهند شد. برگزیدگان از اواسط تیرماه وارد دوره شده و تا آبان کارآموزی خود را سپری خواهند کرد. مشابه سه دوره قبلی، در پایان این دوره نیز پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان، امکان جذب و استخدام کارآموزان در بدنه همراه اول یا شرکت‌های تابعه آن وجود خواهد داشت.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 158453

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید