بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/09/27 - 12:01
  • - تعداد بازدید: 538
  • - تعداد بازدیدکننده: 516
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
طی نشست مجازی

دانشجویان و دانش‌آموختگان مستعد با ششمین دوره کارآموزی همراه اول آشنا شدند

نشست معرفی ششمین دوره کارآموزی همراه اول با حضور دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتر در تاریخ 26 آذر 1401 توسط بنیاد نخبگان استان تهران به صورت مجازی برگزار شد.

بنیاد نخبگان استان تهران طی تعامل با «آکادمی همراه  اول» و با هدف همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، نشست معرفی ششمین دوره کارآموزی همراه اول را برای جامعه مخاطب نخبگان، روز شنبه مورخ 26 آذر 1401 از ساعت 15 تا 17 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

 

از دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتری که به نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و رشته تحصیلی آنان از موارد موردنظر آکادمی است، دعوت شد تا در این نشست شرکت کنند. رشته‌های موردنظر عبارت بودند از: مهندسی کامپیوتر/ فناوری اطلاعات (IT)/ مهندسی برق/ مهندسی صنایع/ مجموعه مدیریت (بازرگانی، صنعتی، تکنولوژی، دانش، کسب‌وکار، منابع انسانی، مالی، اجرایی، MBA و...)/ حسابداری/ آمار/ ریاضی/ هنر/ گرافیک/ تصویرسازی/ علوم ارتباطات اجتماعی/ بهداشت حرفه‌ای و محیط/ ایمنی و بهداشت.

 

همچنین مشمولین تسهیلات بنیاد از سایر رشته‌های تحصیلی چنانچه دارای تخصص‌های موردنظر بودند می‌توانستند درصورت علاقه‌مندی، در این نشست شرکت کنند. اهم این مهارت‌ها عبارت بودند از: Full Stack Development/ Telecom Implementation Engineering/ توسعه سرویس دیتاسنتر/ توسعه شبکه/ مدیریت دانش/ مدیریت و کنترل پروژه‌های IT/ مدیریت ارتباط با اپراتورهای بین‌الملل/ ISMS/ تجزیه و تحلیل داده‌ها/ مدیریت فرایند و دانش فنی/ Fintech/ طراحی موشن و گرافیک/ تحلیل بازار و ترافیک/ توسعه‌دهنده نرم‌افزار ERP/ تحلیل و پیاده‌سازی فرایند Ticketing/ توسعه نرم‌افزار: اندروید، پایتون، جاوا.

 

پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، این نشست با صحبت‌های شروین روشن‌ضمیر، مسئول امور فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران آغاز شد. وی درخصوص اهداف بنیاد از برگزاری این نوع برنامه‌ها که در راستای توسعه و تأمین نیروی انسانی نخبه و مستعد انجام می‌شود، صحبت کرد.

 

سیدمحمد میرکاظمیان، مدیر کارآموزی آکادمی همراه اول، درخصوص دوره‌های کارآموزی همراه اول، نحوه ثبت‌نام و شرکت در ششمین دوره به ارائه توضیحات پرداخت.

 

در این نشست با دو نفر از مخاطبان بنیاد که از کارآموزان دوره قبل آکادمی بوده و هم‌اکنون در همراه اول شاغل هستند، گفتگویی انجام شد. ایشان که در نشست مشابه در ابتدای سال جاری شرکت کرده و با ثبت‌نام و گذراندن دوره چهارم کارآموزی موفق به جذب در همراه اول شده‌اند، از تجربیات خود برای حاضرین جلسه سخن گفتند.

 

در انتهای جلسه، مدیر کارآموزی آکادمی همراه اول به سؤالات حاضرین پاسخ داد.

 

پیش از این، نشست‌های مشابه برای معرفی دوره‌های کارآموزی همراه اول، در سال گذشته و جاری توسط بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری آکادمی همراه اول برای مخاطبان بنیاد برگزار شده است.

 

دوره ششم کارآموزی همراه اول با بیش از 90 موقعیت از بهمن سال جاری طی چهار ماه، به‌صورت حضوری و تمام وقت در تهران برگزار خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت‌نام، دریافت رزومه، آزمون ارزیابی اولیه و مصاحبه؛ افراد برگزیده برای تصدی موقعیت‌های کارآموزی توسط آکادمی همراه اول انتخاب خواهند شد.

 

کسب تجربه در مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ حوزه  ICT، دریافت حقوق و بیمه حین دوره و دریافت گواهی معتبر در پایان دوره، مزیت‌هایی است که شرکت‌کنندگان در ششمین دوره کارآموزی همراه اول از آن بهره‌مند خواهند شد. ثبت‌نام و شرکت در این دوره رایگان است.

 

مشابه پنج دوره قبلی، در پایان این دوره نیز پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان، امکان جذب و استخدام کارآموزان در بدنه همراه اول یا شرکت‌های تابعه آن وجود خواهد داشت.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 162683

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید