بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/08 - 09:29
  • - تعداد بازدید: 465
  • - تعداد بازدیدکننده: 453
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان تهران محقق شد

دیدار و گفتگوی جمعی از نخبگان و مستعدان با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

از مجموعه نشست‌های اجتماع نخبگانی با مسئولان حاکمیتی، دیدار جمعی از نخبگان و مستعدان برتر با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ 2 اسفند 1401 با همکاری بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

با هدف گسترش تعامل سطوح مختلف حاکمیتی با جامعه نخبگانی به‌منظور مسأله‌شناسی و بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها، بنیاد نخبگان استان تهران دیدار و گفتگوی جمعی از نخبگان و مستعدان برتر با دکتر محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را روز سه‌شنبه 2 اسفند 1401 برگزار کرد.

 

در این دیدار که به میزبانی وزارت فرهنگ و در مجتمع فرهنگی و تفریحی باغ زیبا برگزار شد، دکتر ناصر باقری‌مقدم، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین کرمی، نماینده نهاد مقام معظم رهبری در بنیاد؛ دکتر حمید نادران طحان، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران و جمعی از معاونین و مسئولان بنیاد و وزارت فرهنگ نیز حضور داشتند.

 

برای نخبگان و مستعدان حاضر در جلسه فرصتی فراهم شد تا در حضور مسئولان به بیان مسائل و دغدغه‌های خود بپردازند. تدوین مدل حکمرانی هنر، همبستگی فرهنگی و اجتماعی، تمرکززدایی در اعطاء تسهیلات و امکانات فرهنگی، اهمیت آگاهی و حس ملی میهنی، فرایندهای مربوط به صدور مجوزها و پروانه‌ها، ارتقاء نقش‌آفرینی بانوان هنرمند و امور رفاهی هنرمندان از اهم موضوعات مطرح شده در این دیدار بود.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 164596

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید