بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/23 - 15:36
  • - تعداد بازدید: 417
  • - تعداد بازدیدکننده: 397
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با برگزاری کارگاه مجازی توسط بنیاد نخبگان استان تهران

زمینه ارتقاء مهارت دانشجویان برگزیده طرح شهید وزوایی برای پژوهش در فضای اینترنت فراهم شد

کارگاه آموزشی «مهارت پژوهش در فضای اینترنت» با حضور دانشجویان مستعد برتر از سراسر کشور در تاریخ 22 شهریور 1401 توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار شد.

به‌منظور افزایش دانش و مهارت دانشجویان مشمول تسهیلات طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان در زمینه پژوهش و جستجو در فضای اینترنت، بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی به این منظور را روز چهارشنبه 22 شهریور 1401 ساعت 15 تا 17:30 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

 

«الفبای اینترنت: اصطلاحات، نشانی‌خوانی، موتورهای جستجو»، «روش‌های جستجوی تخصصی در گوگل»، «منابع و پایگاه‌های علمی داخلی و جهانی» و «سرویس‌های علمی گوگل» اهم مباحثی بود که توسط مدرس این کارگاه، آقای محمدرضا شمشیرگر ارائه شد.

 

گروهی از مستعدین علاقه‌مند از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی سراسر کشور در این کارگاه مجازی حضور داشتند که ضمن آشنایی با مباحث، مسائل و پرسش‌های خود را نیز مطرح کردند.

 

این کارگاه آخرین مورد از مجموعه کارگاه‌های مهارت‌های شغلی بود که ویژه دانشجویان مستعد برگزیده طرح شهید وزوایی سال تحصیلی 1401-1400 برگزار شد. پیش از این، کارگاه‌های «رزومه‌نویسی شغلی»، «مصاحبه شغلی»، «قانون کار و قرارداد استخدامی» و «اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش» در مرداد و شهریور سال جاری توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شده است.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 161207

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید