بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/04/13 - 11:48
  • - تعداد بازدید: 157
  • - تعداد بازدیدکننده: 129
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با همکاری بنیاد ملی و بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود

مراسم تکریم از خدمات استاد اسفندیار معتمدی، پیشکسوت حوزه فیزیک در آموزش و پرورش ایران

با حضور جمعی از جامعه نخبگان و فرهیختگان کشور، مراسم تکریم از خدمات علمی و فرهنگی «استاد اسفندیار معتمدی» نویسنده، پژوهشگر و پیشکسوت حوزه آموزش فیزیک در آموزش و پرورش ایران برگزار خواهد شد.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد با همکاری دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان؛ مراسم تکریم از خدمات علمی و فرهنگی «استاد اسفندیار معتمدی» نویسنده، پژوهشگر و پیشکسوت حوزه آموزش فیزیک در آموزش و پرورش ایران را برگزار کند. جمعی از جامعه نخبگان و فرهیختگان کشور در این برنامه حضور خواهند داشت.

 

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق کانال آپارات بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی aparat.com/tehranbmn/live این مراسم را روز یکشنبه 17 تیر 1403 ساعت 9 تا 11 به‌صورت مجازی مشاهده کنند.

 

اسفندیار معتمدی، نویسنده و پژوهشگر معاصر، در ۲۸ بهمن ۱۳۱۷ در روستای سده لنجان متولد شد. تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در اصفهان طی کرد و از سال ۱۳۳۶ به تحصیل در دانش‌سرای عالی در تهران پرداخت و به استخدام وزارت فرهنگ (آموزش و پرورش) درآمد و در دبیرستان‌های شهرضا و اصفهان به تدریس پرداخت. از سال ۱۳۵۳ برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت دولتی به تهران نقل مکان کرد و سال‌ها در سازمان کتاب‌های درسی به تدوین و تألیف کتاب‌های مورد نیاز مدارس آموزش و پرورش پرداخت تا این که در سال ۱۳۶۰ بازنشسته شد.

 

بنیاد نخبگان با هدف الگوسازی سرآمدان کشور و به‌منظور آشنایی مستعدان و آحاد جامعه با سیر اجتماعی و حرفه‌ای این نخبگان، برگزاری آیین تکریم از خدمات ایشان را در دستور کار خود دارد.

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 172153

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید