بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/08/21 - 09:05
  • - تعداد بازدید: 314
  • - تعداد بازدیدکننده: 309
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مشارکت نخبگان/

مرکز ارتباطات و رسانه بنیاد نخبگان استان تهران با مشارکت جامعه نخبگان تشکیل شد

با همکاری و مشارکت جامعه نخبگان، مرکز ارتباطات و رسانه بنیاد نخبگان استان تهران متشکل از گروه‌های خبرنگاری، نویسندگی و تولید محتوا ایجاد شد.

با هدف بهره‌مندی از توانمندی و ظرفیت نخبگان و مشارکت ایشان در انجام امور، بنیاد نخبگان استان تهران از علاقه‌مندان و متخصصان حوزه‌های مرتبط برای تشکیل گروه‌های خبرنگاری، نویسندگی و تولید محتوا دعوت کرد تا ضمن آشنایی با اهداف و برنامه‌ها، تمایل خود را برای انجام فعالیت‌ها در مرکز ارتباطات و رسانه اعلام کنند.

 

طی نشستی به این منظور، روز چهارشنبه 17 آبان 1402 جمعی از جامعه نخبگان علاقه‌مند در سالن اجتماعات بنیاد تهران حاضر شدند و به گفتگو و تبادل نظر با مسئول مربوط پرداختند.

 

در این نشست، آقای مهندس روشن‌ضمیر، مسئول امور فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران اهداف و برنامه‌های بنیاد تهران از راه‌اندازی مرکز ارتباطات و رسانه را تشریح کرد.

 

ایشان اعلام کرد تأکید بنیاد تهران بر تشکیل این مرکز صرفاً با حضور و مشارکت جامعه نخبگان است. از این‌رو درنظر است تمامی فعالیت‌های موردنیاز در بخش‌های مختلف اعم از تهیه خبر، عکس، فیلم و تولید محتوا توسط خود اجتماع نخبگانی برای بهره‌مندی خود ایشان و عموم جامعه صورت پذیرد.

 

پیش از این بنیاد نخبگان استان تهران ضمن فراخوان از اجتماع نخبگان علاقه‌مند، متخصص و صاحب‌نظر دعوت کرده بود تا در زمینه‌ها و فعالیت‌های مدنظر همکاری داشته باشند. ارتباطات و رسانه، فناوری اطلاعات، ارتباط با صنعت و امور نخبگان از حوزه‌های اصلی درخواست مشارکت بود.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 168197

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید