بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/09 - 13:47
  • - تعداد بازدید: 517
  • - تعداد بازدیدکننده: 502
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در کارگاه «مدیریت روابط بین فردی»

مفاهیم و مهارت‌های برقراری ارتباط مؤثر برای دانشجویان مستعد کشور تشریح شد

به همت بنیاد نخبگان استان تهران، کارگاه آموزشی «مدیریت روابط بین فردی» از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی با حضور برگزیدگان طرح شهید وزوایی در تاریخ 6 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار شد.

دانشجویان مستعد مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان با حضور در کارگاه مجازی «مدیریت روابط بین فردی» با مفاهیم پایه و مهارت‌های برقراری ارتباط مؤثر آشنا شدند. مخاطبین این کارگاه را گروهی علاقه‌مند از برگزیدگان طرح شهید وزوایی تشکیل دادند که از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌های سراسر کشور در جلسه حضور داشتند.

این کارگاه مجازی از مجموعه برنامه‌های دانش‌افزایی و مهارت‌آموزی ویژه اجتماع نخبگانی بود که بنیاد نخبگان استان تهران در تاریخ 6 شهریور 1401 از ساعت 16 تا 18 به‌منظور ارتقاء سطح توانمندی دانشجویان مستعد در زمینه خودشناسی برگزار کرد.

«ضرورت و عناصر ارتباط»، «گوش دادن فعال»، «موانع ارتباط مؤثر»، «سبک‌های سالم و ناسالم برقراری ارتباط» و «مدیریت خشم» از اهم مباحثی بود که توسط مشاور و روانشناس، دکتر زینب عظیمی در این کارگاه تشریح شد.

همچنین برگه‌های تمرین و خودارزیابی مربوط به «موقعیت‌های خشم برانگیز» و «شناسایی افکار (عامل هیجان)» برای درک بهتر و کاربردی موضوعات برای حاضرین ارائه شد.

مستعدین حاضر در کارگاه نسبت به این مباحث شناخت پیدا کردند و درمورد موضوعات و مسائل موردنظر خود به پرسش و تبادل نظر پرداختند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد در راستای برنامه‌های دانش‌افزایی و مهارت‌آموزی ویژه اجتماع نخبگانی، دو کارگاه دیگر از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی را با عناوین «کنترل افسردگی و اضطراب» و «مدیریت زمان و کاهش استرس» برای دانشجویان مستعد کشور به ترتیب در 13 و 20 شهریور برگزار کند.

کلیه دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در تمامی رشته‌ها و مقاطع دانشگاه‌های سراسر کشور (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه‌ها هستند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب هر رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست حضور خود را ثبت کنند.

مهلت ثبت‌نام در هر کارگاه تا چند روز پیش از برگزاری آن است. اطلاعات تکمیلی در سامانه ثبت‌نامی فوق، ذکر شده است.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 160926

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید