بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/28 - 02:10
  • - تعداد بازدید: 621
  • - تعداد بازدیدکننده: 581
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با ثبت درخواست

نخبگان و مستعدان می‌توانند دوسالنامه قاصدک را دریافت نمایند

«دوسالنامه قاصدک» به‌صورت فیزیکی و تمام رنگی چاپ خواهد شد. این دوسالنامه حاوی شماره‌های 1 تا 102 قاصدک خواهد بود که از تیرماه 1399 تا تیرماه 1401 به‌صورت هفتگی انتشار یافته است.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد «دوسالنامه قاصدک» را به‌صورت فیزیکی و تمام رنگی به چاپ رساند. این دوسالنامه حاوی شماره‌های 1 تا 102 قاصدک خواهد بود که از تیرماه 1399 تا تیرماه 1401 به‌صورت هفتگی انتشار یافته است. در تدوین این شماره‌ها، شماری از نخبگان و مستعدان نیز همیاری داشته‌اند که از طریق صفحه اینترنتی به نشانی https://tehran.bmn.ir/ghasedak قابل ملاحظه است.

 

تمامی مخاطبان و مشمولین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان که علاقه‌مند به دریافت «دوسالنامه قاصدک» هستند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی https://sina.bmn.ir و انتخاب این مورد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست خود را ثبت کنند. سایر علاقه‌مندان نیز می‌توانند از طریق ارسال ایمیل به امور فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران (farhangi.tehran@bmn.ir) اقدام نمایند.

 

به پاس همیاری نخبگان و مستعدانی که در تدوین شماره‌های 1 تا 102 قاصدک همیاری داشتند، دوسالنامه مذکور به ایشان هدیه خواهد شد.

 

 

پیام‌های فرهنگی با عنوان «قاصدک» توسط امور فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران با هدف برقراری و حفظ ارتباطات فرهنگی با  مشمولین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان و در راستای  ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تهیه می‌شود. تلاش بر این است که در تدوین قاصدک، گزیده‌‌هایی از متون کتاب‌های منتخب و پیشنهادی مشمولین مورد استفاده قرار گیرد به‌گونه‌ای که این پیام‌ها به‌دور از نصایح مطلق و کلی یا مطالب تخصصی باشد؛ بلکه جان مایه اثر، نکات و رهنمودهای ارزنده و جذاب را دربرگیرد، تا ضمن ایجاد آگاهی و علاقه‌مندی در ذهن، موجب پیگیری خودجوش مخاطبین شود.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 162174

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید