بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/24 - 10:48
  • - تعداد بازدید: 452
  • - تعداد بازدیدکننده: 434
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به‌صورت مجازی برگزار شد

نشست برگزیدگان طرح کاظمی آشتیانی با مسئولین معاونت سرآمدان بنیاد ملی نخبگان

با هدف ارتباط مستقیم مخاطبان بنیاد ملی نخبگان با مسئولین، نشست برگزیدگان طرح کاظمی آشتیانی با حضور سرپرست معاونت سرآمدان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 21 اردیبهشت 1401 توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار شد.

نشست مجازی با حضور برگزیدگان طرح مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی (حمایت از فعالیت‌های پژوهشی استادیاران جوان) و سرپرست معاونت سرآمدان بنیاد ملی نخبگان، آقای دکتر ابراهیمی و همچنین سرپرست دفتر توسعه اثربخشی و اثرگذاری سرآمدان، آقای دکتر ضرغامی؛ روز چهارشنبه مورخ 21 اردیبهشت 1401 از ساعت 9 تا 11 توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد. هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین بنیاد و آگاهی از مسائل و مشکلات در فرآیند اعطاء تسهیلات و دریافت بازخورد و پیشنهاد بود.

از تمامی برگزیدگان طرح کاظمی آشتیانی بنیاد ملی نخبگان دعوت شد تا ضمن ثبت‌نام برای شرکت در این وبینار، موضوعات موردنظر خود را برای طرح در این نشست ارائه کنند. این موضوعات ملاحظه و براساس موضوع و فراوانی موارد، جمع‌بندی و گزارش آن در اختیار مسئولین بنیاد ملی نخبگان قرار گرفت.

این نشست با صحبت‌های آقای دکتر کوچک‌زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران آغاز شد. در ادامه آقایان دکتر ابراهیمی و دکتر ضرغامی و همچنین کارشناسان مرتبط با موضوع، درخصوص موارد مطرح شده توسط برگزیدگان به ارائه توضیحات لازم پرداختند. انتهای جلسه با پرسش و پاسخ میان حاضرین و مسئولین به پایان رسید.

بنیاد ملی نخبگان هر ساله به‌منظور ارتقاء توانمندی‌های استادیاران جوان دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های‌ علمی کشور و تسهیل فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی ایشان، تسهیلاتی را به حائزان شرایط اعطاء می‌کند. اعتبار پژوهشی، تجهیزات و فرهنگی- رفاهی از تسهیلات این طرح است.

استادیاران جوان دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی کشور با دارا بودن حداکثر چهل سال سن در زمان ارائة درخواست، چنانچه بیش از سه سال از تاریخ جذب آن‌ها به‌عنوان عضو هیأت علمی پیمانی نگذشته باشد درصورت کسب حدنصاب امتیاز از فعالیت‌های نخبگانی، حائز شرایط شده و می‌توانند از تسهیلات طرح کاظمی آشتیانی بهره‌مند شوند.

فیلم مربوط به این نشست و موارد دیگر از طریق کانال آپارات بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://aparat.com/tehranbmn  قابل مشاهده است.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 158012

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید