بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/01/27 - 15:29
  • - تعداد بازدید: 277
  • - تعداد بازدیدکننده: 262
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت بنیاد ملی و بنیاد نخبگان استان تهران

نشست صمیمی جامعه نخبگان با رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور برگزار می‌شود

از مجموعه نشست‌های اجتماع نخبگانی با مسئولان حاکمیتی، دیدار و گفتگوی نخبگان و مستعدان با دکتر سید محمدهادی سبحانیان، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در تاریخ 1 اردیبهشت 1403 برگزار خواهد شد.

با هدف گسترش تعامل سطوح مختلف حاکمیتی با جامعه نخبگانی به‌منظور مسأله‌شناسی، هم‌اندیشی و بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها، نشست و گفتگوی صمیمی جمعی از نخبگان و مستعدان با دکتر سید محمدهادی سبحانیان، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور روز شنبه 1 اردیبهشت 1403 برگزار می‌شود.

 

در این نشست که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد، مقامات ارشد سازمان امور مالیاتی و همچنین بنیاد نخبگان حضور خواهند داشت.

 

از تمامی مشمولان تسهیلات و برگزیدگان طرح‌های بنیاد در رشته و حوزه‌های تخصصی مرتبط که علاقه‌مند به حضور در این دیدار هستند، دعوت می‌شود حداکثر تا پایان روز سه‌شنبه 28 فروردین با مراجعه به  tehran.bmn.ir/sabt درخواست خود را ثبت کنند.

 

برای نخبگان و مستعدان حاضر در جلسه فرصتی فراهم خواهد شد تا در حضور مسئولان به بیان مسائل و پیشنهادهای خود در حوزه اختیارات سازمان امور مالیاتی بپردازند. لذا در هنگام ثبت درخواست، علاقه‌مندان می‌توانند موضوعات و موارد مربوط را ارسال کنند تا پس از تجمیع، در جلسه مذکور مطرح شود.

 

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 170766

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید