بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/17 - 14:39
  • - تعداد بازدید: 604
  • - تعداد بازدیدکننده: 516
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط بنیاد نخبگان استان تهران

نشست مجازی برگزیدگان طرح کاظمی آشتیانی با مسئولین بنیاد ملی نخبگان برگزار خواهد شد

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد نشست برگزیدگان طرح کاظمی آشتیانی با مسئولین معاونت سرآمدان بنیاد ملی نخبگان را در تاریخ 21 اردیبهشت 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند.

نشست مجازی با حضور برگزیدگان طرح مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی (حمایت از فعالیت‌های پژوهشی استادیاران جوان) و مسئولین معاونت سرآمدان بنیاد ملی نخبگان روز چهارشنبه مورخ 21 اردیبهشت 1401 توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین بنیاد و آگاهی از مسائل و مشکلات در فرآیند اعطاء تسهیلات و دریافت بازخورد و پیشنهاد است.

از کلیة برگزیدگان این طرح که علاقه‌مند به حضور در این نشست هستند دعوت می‌شود حداکثر تا پایان روز دوشنبه 19 اردیبهشت با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir درخواست خود را ثبت کنند.

بنیاد ملی نخبگان هر ساله به‌منظور ارتقاء توانمندی‌های استادیاران جوان دانشگاه‌ها و مؤسسه­‌های‌ علمی کشور و تسهیل فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی ایشان، تسهیلاتی را به حائزان شرایط اعطا می‌کند. اعتبار پژوهشی، تجهیزات و فرهنگی- رفاهی از تسهیلات این طرح است.

استادیاران جوان دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی کشور با دارا بودن حداکثر چهل سال سن در زمان ارائة درخواست، چنانچه بیش از سه سال از تاریخ جذب آن‌ها به‌عنوان عضو هیأت علمی پیمانی نگذشته باشد درصورت کسب حدنصاب امتیاز از فعالیت‌های نخبگانی، حائز شرایط شده و می‌توانند از تسهیلات طرح کاظمی آشتیانی بهره‌مند شوند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 157881

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید