بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/14 - 09:01
  • - تعداد بازدید: 552
  • - تعداد بازدیدکننده: 537
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت حضوری و مجازی

نشست مشمولان تسهیلات دانشجویی سال تحصیلی 1401-1400 با مسئولان بنیاد نخبگان برگزار شد

برای دانشجویان مستعد برتری که مشمول تسهیلات دانشجویی سال تحصیلی 1401-1400 (طرح شهید وزوایی) بودند، امکان حضور در نشست با مسئولان معاونت آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان فراهم شد.

نشست دانشجویان برگزیده طرح شهید وزوایی سال تحصیلی 1401-1400 با مسئولان بنیاد نخبگان به‌صورت حضوری و مجازی توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

 

این نشست ساعت 16 تا 18 روز چهارشنبه مورخ 10 اسفند 1401 در سالن اجتماعات بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد. دانشجویان مستعدی که امکان مراجعه داشتند به صورت حضوری در این نشست شرکت کردند. برای سایر مشمولان از سراسر کشور این امکان فراهم بود که از طریق فضای مجازی مشارکت داشته باشند.

 

دکتر آرش امینی، مدیرکل دفتر شناسایی و توانمندسازی آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان؛ دکتر حمید نادران طحان، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران و  جمعی از کارشناسان بنیاد در این نشست حضور داشتند.

 

هدف از برگزاری این نوع نشست‌ها، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولان بنیاد و آگاهی از مسائل و مشکلات در فرآیند اعطاء تسهیلات و دریافت بازخورد و پیشنهاد است.

 

از تمامی دانشجویان مشمول سراسر کشور که در سال تحصیلی 1401-1400 برگزیده طرح شهید وزوایی شده‌اند دعوت شد تا ضمن ثبت‌نام برای شرکت در این نشست، موضوعات موردنظر خود را برای طرح در جلسه ارائه کنند. این موضوعات ملاحظه و براساس موضوع و فراوانی موارد، جمع‌بندی و گزارش آن در اختیار مسئولان بنیاد ملی نخبگان قرا گرفت.

 

در این نشست، آقای دکتر امینی درخصوص موارد مطرح شده توسط مشمولان به ارائه توضیحات لازم پرداخت. انتهای جلسه با پرسش و پاسخ به پایان رسید.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 164670

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید