بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/03/07 - 15:50
  • - تعداد بازدید: 277
  • - تعداد بازدیدکننده: 261
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد

نشست معرفی دوره تابستانه کارآموزی همراه اول با امکان جذب و استخدام

با هدف همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد جلسه‌ای مجازی به‌منظور معرفی دوره تابستانه کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 10 خرداد 1401 برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد به‌منظور همکاری با «آکادمی همراه اول» برای برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، نشست معرفی دوره تابستانه کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان، روز سه‌شنبه مورخ 10 خرداد 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند. هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین آکادمی، شناخت دوره‌های کارآموزی همراه اول و نحوه ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها است.

آکادمی همراه اول وابسته به شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، با هدف تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال مشغول به فعالیت است و به پشتوانه تجربه آموزش و توسعه نیروی انسانی همراه‌ اول می‌کوشد نیازهای آموزشی عمومی، تخصصی و شکاف میان تحصیلات آکادمیک و فضای کار را پوشش دهد. این آکادمی برای تقویت مهارت‌های تخصصی بازار‌ کار و بهبود رزومه متقاضیان، دوره‌های کار‌آموزی را در بخش‌های مختلف همراه اول برگزار‌ می‌کند.

دوره چهارم کارآموزی همراه اول با بیش از 80 موقعیت از تیرماه سال جاری طی چند ماه، به‌صورت حضوری و تمام وقت در تهران برگزار خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت‌نام، دریافت رزومه، آزمون ارزیابی اولیه و مصاحبه، افراد برگزیده برای تصدی موقعیت‌های کارآموزی توسط آکادمی همراه اول انتخاب خواهند شد. برگزیدگان از اواسط تیرماه وارد دوره شده و تا آبان کارآموزی خود را سپری خواهند کرد. مشابه سه دوره قبلی، در پایان این دوره نیز پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان، امکان جذب و استخدام کارآموزان در بدنه همراه اول یا شرکت‌های تابعه آن وجود خواهد داشت.

این نشست ویژه کلیه دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتری است که به نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و رشته تحصیلی آنان مهندسی برق، فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، مجموعه مدیریت، علوم کامپیوتر، ریاضی، حسابداری و آمار است.

کلیة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان که شرایط فوق را دارند اعم از دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی)، دانش‌آموختگان برتر و دانشجویان دوره‌های طرح شهید احمدی روشن که علاقه‌مند به شرکت در این نشست هستند می‌توانند تا پایان روز دوشنبه 9 خرداد با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir درخواست خود را ثبت کنند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 158303

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید