بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/09/22 - 09:15
  • - تعداد بازدید: 284
  • - تعداد بازدیدکننده: 268
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد

نشست معرفی ششمین دوره کارآموزی همراه اول با امکان جذب و استخدام

با هدف همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد جلسه‌ای مجازی به‌منظور معرفی دوره ششم کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 26 آذر 1401 برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد به‌منظور همکاری با «آکادمی همراه اول» برای برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، نشست معرفی ششمین دوره کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان، روز شنبه 26 آذر 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند.

 

هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین آکادمی، شناخت دوره‌های کارآموزی همراه اول و نحوه ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها است.

 

آکادمی همراه اول وابسته به شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، با هدف تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال مشغول به فعالیت است و به پشتوانه تجربه آموزش و توسعه نیروی انسانی خانواده همراه‌ اول می‌کوشد نیازهای آموزشی عمومی، تخصصی و شکاف میان تحصیلات آکادمیک و فضای کار را پوشش دهد. این آکادمی برای تقویت مهارت‌های تخصصی بازار‌ کار و بهبود رزومه متقاضیان، دوره‌های کار‌آموزی را در بخش‌های مختلف همراه اول برگزار‌ می‌کند.

 

دوره ششم کارآموزی همراه اول با بیش از 90 موقعیت از بهمن سال جاری طی چهار ماه، به‌صورت حضوری و تمام وقت در تهران برگزار خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت‌نام، دریافت رزومه، آزمون ارزیابی اولیه و مصاحبه؛ افراد برگزیده برای تصدی موقعیت‌های کارآموزی توسط آکادمی همراه اول انتخاب خواهند شد.

 

 

کسب تجربه در مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ حوزه  ICT، دریافت حقوق و بیمه حین دوره و دریافت گواهی معتبر در پایان دوره، مزیت‌هایی است که شرکت‌کنندگان در ششمین دوره کارآموزی همراه اول از آن بهره‌مند خواهند شد. ثبت‌نام و شرکت در این دوره رایگان است.

 

مشابه پنج دوره قبلی، در پایان این دوره نیز پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان، امکان جذب و استخدام کارآموزان در بدنه همراه اول یا شرکت‌های تابعه آن وجود خواهد داشت.

 

این نشست ویژه کلیه دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتری است که به نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و رشته تحصیلی آنان از این مجموعه است: مهندسی کامپیوتر/ فناوری اطلاعات (IT)/ مهندسی برق/ مهندسی صنایع/ مجموعه مدیریت (بازرگانی، صنعتی، تکنولوژی، دانش، کسب‌وکار، منابع انسانی، مالی، اجرایی، MBA و...)/ حسابداری/ آمار/ ریاضی/ هنر/ گرافیک/ تصویرسازی/ علوم ارتباطات اجتماعی/ بهداشت حرفه‌ای و محیط/ ایمنی و بهداشت.

 

همچنین مشمولین تسهیلات بنیاد از سایر رشته‌های تحصیلی چنانچه دارای تخصص‌های موردنظر باشند می‌توانند درصورت علاقه‌مندی، برای شرکت در این نشست ثبت‌نام کنند. اهم این مهارت‌ها عبارتند از: Full Stack Development/ Telecom Implementation Engineering/ توسعه سرویس دیتاسنتر/ توسعه شبکه/ مدیریت دانش/ مدیریت و کنترل پروژه‌های IT/ مدیریت ارتباط با اپراتورهای بین‌الملل/ ISMS/ تجزیه و تحلیل داده‌ها/ مدیریت فرایند و دانش فنی/ Fintech/ طراحی موشن و گرافیک/ تحلیل بازار و ترافیک/ توسعه‌دهنده نرم‌افزار ERP/ تحلیل و پیاده‌سازی فرایند Ticketing/ توسعه نرم‌افزار: اندروید، پایتون، جاوا/ (مشاهده تمامی موقعیت‌ها).

دانشآمقطع ب

کلیة مخاطبان بنیاد نخبگان اعم از دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر ساکن استان تهران که شرایط فوق را دارند و علاقه‌مند به شرکت در این نشست هستند، می‌توانند به‌صورت زیر درخواست خود را ثبت کنند:

  • دانشجویان دوره‌های طرح شهید احمدی روشن از طریق مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی https://hamandishan.bmn.ir
  • سایر مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول و دانش‌آموختگان برتر از طریق ثبت درخواست شرکت در «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل سامانه سینا به نشانی https://sina.bmn.ir

 

مهلت ثبت‌نام برای حضور در نشست تا پایان روز سه‌شنبه 22 آذر است.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 162618

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید