بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/02/25 - 15:01
  • - تعداد بازدید: 535
  • - تعداد بازدیدکننده: 522
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد

نشست معرفی هفتمین دوره کارآموزی همراه اول با امکان جذب و استخدام

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد با هدف همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، جلسه‌ای مجازی به‌منظور معرفی دوره هفتم کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 31 اردیبهشت 1401 برگزار کند.

به‌منظور همکاری با «آکادمی همراه اول» برای برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد نشست معرفی هفتمین دوره کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان، روز یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 ساعت 17 تا 19 به‌صورت مجازی برگزار کند.

 

هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین آکادمی، شناخت دوره‌های کارآموزی همراه اول و نحوه ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها است.

 

آکادمی همراه اول وابسته به شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، با هدف تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال مشغول به فعالیت است و به پشتوانه تجربه آموزش و توسعه نیروی انسانی خانواده همراه‌ اول می‌کوشد نیازهای آموزشی عمومی، تخصصی و شکاف میان تحصیلات آکادمیک و فضای کار را پوشش دهد. این آکادمی برای تقویت مهارت‌های تخصصی بازار‌ کار و بهبود رزومه متقاضیان، دوره‌های کار‌آموزی را در بخش‌های مختلف همراه اول برگزار‌ می‌کند.

 

دوره هفتم کارآموزی همراه اول با بیش از 100 موقعیت از اواخر تیرماه سال جاری طی چهار ماه، به‌صورت حضوری و تمام وقت در تهران برگزار خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت‌نام، دریافت رزومه، آزمون ارزیابی اولیه و مصاحبه؛ افراد برگزیده برای تصدی موقعیت‌های کارآموزی توسط آکادمی همراه اول انتخاب خواهند شد.

 

 

کسب تجربه در مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ حوزه  ICT، دریافت حقوق و بیمه حین دوره و دریافت گواهی معتبر در پایان دوره، مزیت‌هایی است که شرکت‌کنندگان در هفتمین دوره کارآموزی همراه اول از آن بهره‌مند خواهند شد. ثبت‌نام و شرکت در این دوره رایگان است.

 

مشابه شش دوره قبلی، در پایان این دوره نیز پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان، امکان جذب و استخدام کارآموزان در بدنه همراه اول یا شرکت‌های تابعه آن وجود خواهد داشت.

 

این نشست ویژه کلیه دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتری است که به نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و رشته تحصیلی آنان از این مجموعه است: مهندسی کامپیوتر/ فناوری اطلاعات (IT)/ مهندسی برق/ مهندسی صنایع/ مجموعه مدیریت (بازرگانی، صنعتی، تکنولوژی، دانش، کسب‌وکار، منابع انسانی، مالی، اجرایی، MBA و...)/ حسابداری/ آمار/ ریاضی/ هنر/ گرافیک/ تصویرسازی.

 

همچنین مشمولین تسهیلات بنیاد از سایر رشته‌های تحصیلی چنانچه دارای تخصص‌های موردنظر باشند می‌توانند درصورت علاقه‌مندی، برای شرکت در این نشست ثبت‌نام کنند. اهم این مهارت‌ها عبارتند از: پروژه‌های IT/ معماری نرم‌افزار/ سرویس‌ها و سامانه‌های دیجیتال/ Game & Gamification/ توسعه‌دهنده نرم‌افزار/ هوش تجاری/ پایگاه داده/ سیستم عامل/ شبکه/ اتوماسیون اداری/ مدیریت فرایند/ میز خدمت/ تحلیل داده/ مانیتورینگ شبکه مخابراتی و مرکز داده/ کالیبراسیون/ مدیریت اطلاعات/ کنترل پروژه/ حسابداری/ حسابرسی/ موشن گرافیک/ منابع انسانی/ دیجیتال مارکتینگ/ تحلیل و توسعه کسب و کار/ امنیت شبکه و سرور/ سیستم‌های مخابراتی و پلتفرم‌های ابری/ تحقیقات بازار/ (مشاهده تمامی موقعیت‌ها).

دانشآمقطع ب

کلیة مخاطبان بنیاد نخبگان اعم از دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر ساکن استان تهران که شرایط فوق را دارند و علاقه‌مند به شرکت در این نشست هستند، می‌توانند با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی https://hamandishan.bmn.ir درخواست خود را ثبت کنند:

 

مهلت ثبت‌نام برای حضور در نشست تا پایان روز جمعه 29 اردیبهشت است.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 165510

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید