بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/13 - 08:44
  • - تعداد بازدید: 143
  • - تعداد بازدیدکننده: 126
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد

نشست معرفی پنجمین دوره کارآموزی همراه اول با امکان جذب و استخدام

با هدف همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد جلسه‌ای مجازی به‌منظور معرفی دوره پنجم کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 16 شهریور 1401 برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد به‌منظور همکاری با «آکادمی همراه اول» برای برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی، نشست معرفی پنجمین دوره کارآموزی همراه اول را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان، روز چهارشنبه 16 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند. هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین آکادمی، شناخت دوره‌های کارآموزی همراه اول و نحوه ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها است.

آکادمی همراه اول وابسته به شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، با هدف تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال مشغول به فعالیت است و به پشتوانه تجربه آموزش و توسعه نیروی انسانی خانواده همراه‌ اول می‌کوشد نیازهای آموزشی عمومی، تخصصی و شکاف میان تحصیلات آکادمیک و فضای کار را پوشش دهد. این آکادمی برای تقویت مهارت‌های تخصصی بازار‌ کار و بهبود رزومه متقاضیان، دوره‌های کار‌آموزی را در بخش‌های مختلف همراه اول برگزار‌ می‌کند.

دوره پنجم کارآموزی همراه اول با بیش از 100 موقعیت از آبان سال جاری طی چهار ماه، به‌صورت حضوری و تمام وقت در تهران برگزار خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت‌نام، دریافت رزومه، آزمون ارزیابی اولیه و مصاحبه؛ افراد برگزیده برای تصدی موقعیت‌های کارآموزی توسط آکادمی همراه اول انتخاب خواهند شد.

 

 

کسب تجربه در مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ حوزه  ICT، دریافت حقوق و بیمه حین دوره و دریافت گواهی معتبر در پایان دوره، مزیت‌هایی است که شرکت‌کنندگان در پنجمین دوره کارآموزی همراه اول از آن بهره‌مند خواهند شد. ثبت‌نام و شرکت در این دوره رایگان است.

مشابه چهار دوره قبلی، در پایان این دوره نیز پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان، امکان جذب و استخدام کارآموزان در بدنه همراه اول یا شرکت‌های تابعه آن وجود خواهد داشت.

این نشست ویژه کلیه دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتری است که به نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و رشته تحصیلی آنان مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی برق، مهندسی صنایع، مجموعه مدیریت (بازرگانی، منابع انسانی، صنعتی، MBA و...)، علوم کامپیوتر، حسابداری، اقتصاد، آمار، ریاضی، هنر،گرافیک، ارتباطات، مددکاری/علوم اجتماعی، الهیات، روانشناسی، جامعه‌شناسی و مهندسی عمران  است.

همچنین مشمولین تسهیلات بنیاد از سایر رشته‌های تحصیلی چنانچه دارای تخصص‌های موردنظر باشند می‌توانند درصورت علاقه‌مندی، برای شرکت در این نشست ثبت‌نام کنند. اهم این مهارت‌ها عبارتند از: طراحی/توسعه و پشتیبانی نرم‌افزار، شبکه/عملیات شبکه/امنیت شبکه، تحلیل داده، توسعه نرم‌افزار/اندروید/پایتون/جاوا، بازاریابی و فروش در حوزة ICT، مدیریت پروژه، ارزیابی طرح‌های اقتصادی/کسب و کار، منابع انسانی، حسابداری، طراحی گرافیک و موشن، تحقیق و توسعه، تولید محتوا/شبکه‌های اجتماعی (مشاهده تمامی موقعیت‌ها).

کلیة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان که شرایط فوق را دارند اعم از دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی)، دانش‌آموختگان برتر و دانشجویان دوره‌های طرح شهید احمدی روشن که علاقه‌مند به شرکت در این نشست هستند می‌توانند به‌صورت زیر درخواست خود را ثبت کنند:

  • دانشجویان دوره‌های طرح شهید احمدی روشن از طریق مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir
  • سایر مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول و دانش‌آموختگان برتر از طریق ثبت درخواست شرکت در «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir

مهلت ثبت‌نام در کارگاه تا پایان روز دوشنبه 14 شهریور است.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160995

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید