بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/22 - 14:17
  • - تعداد بازدید: 323
  • - تعداد بازدیدکننده: 311
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
طی برگزاری کارگاهی مجازی توسط بنیاد نخبگان استان تهران

والدین نخبه و مستعد با شرایط استفاده فرزندان از وسایل دیجیتال آشنا شدند

کارگاه آموزشی و مشاوره «بایدها و نبایدهای استفاده فرزندان از وسایل دیجیتال» ویژه خانواده‌های جامعه نخبگان در تاریخ 21 اسفند 1401 به‌صورت مجازی توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی و مشاوره برای خانواده‌های اجتماع نخبگانی به‌منظور افزایش آگاهی و مهارت آنان برای تربیت، هدایت و تعامل با فرزندان؛ بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی و مشاوره «بایدها و نبایدهای استفاده فرزندان از وسایل دیجیتال» را روز یکشنبه 21 اسفند 1401 ساعت 15 تا 18 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

 

مدرس این کارگاه، دکتر سعید صادقی بود که درخصوص «انواع وسایل دیجیتال و استفاده از آن‌ها»، «تأثیر وسایل دیجیتال بر کودکان»، «نحوه تأثیر مخرب وسایل دیجیتال»، «دستورالعمل‌های استفاده خردسالان از وسایل دیجیتال» و «اصلاح سبک فرزندپروری توسط والدین» به بیان توضیحات پرداخت.

 

دکتر صادقی، دکتری تخصصی رشته روانشناسی بالینی و عضو هیأت علمی پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی است.

 

از تمامی متأهلین نخبه و مستعد سراسر کشور دعوت شد تا در این کارگاه مجازی شرکت کنند. جمعی از مشمولان تسهیلات مختلف بنیاد نخبگان از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی در این کارگاه شرکت کردند که ضمن آشنایی با مباحث، مسائل و پرسش‌های خود را مطرح کردند.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 164820

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید