بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/21 - 13:21
  • - تعداد بازدید: 503
  • - تعداد بازدیدکننده: 483
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت بنیاد نخبگان استان تهران

کارگاه «مدیریت زمان و کاهش استرس» برای دانشجویان مستعد کشور برگزار شد

با حضور دانشجویان مستعد از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی سراسر کشور، کارگاه آموزشی «مدیریت زمان و کاهش استرس» از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی توسط بنیاد نخبگان استان تهران در تاریخ 20 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار شد.

با هدف ارتقاء توانمندی و مهارت‌آموزی دانشجویان مستعد برتر (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) در زمینه مدیریت زمان و کاهش استرس، بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی به این منظور را روز یکشنبه مورخ 20 شهریور 1401 از ساعت 16 تا 18 به صورت مجازی برگزار کرد.

مخاطبین این کارگاه را گروهی علاقه‌مند از برگزیدگان طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان تشکیل دادند که از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌های سراسر کشور در جلسه حضور داشتند.

«روش‌های مختلف مدیریت استرس و زمان»، «مدیریت اهمال‌کاری و بی‌انگیزگی»، «اضطراب امتحان و مدیریت آن» و «ترس از بی‌کفایتی: خودانتقادگر بودن» از اهم مباحثی بود که توسط مشاور و روانشناس، دکتر زینب عظیمی در این کارگاه تشریح شد. همچنین روش‌های کاربردی برای بازدهی بیشتر و سلامت روان برای حاضرین جلسه مطرح شد.

دانشجویان مستعد حاضر در کارگاه نسبت به این مباحث شناخت پیدا کردند و درمورد موضوعات و مسائل موردنظر خود به پرسش و تبادل نظر پرداختند.

این کارگاه آخرین جلسه مجازی از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی بود که ویژه دانشجویان مستعد برگزیده طرح شهید وزوایی سال تحصیلی 1401-1400 برگزار شد. پیش از این، کارگاه‌های «خودارزیابی سلامت روان»، «اعتماد به نفس»، «مدیریت روابط بین فردی» و «کنترل افسردگی و اضطراب» در مرداد و شهریور سال جاری توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شده است.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 161152

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید