بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/11/23 - 16:16
  • - تعداد بازدید: 109
  • - تعداد بازدیدکننده: 99
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به صورت ملی توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد

کارگاه آشنایی با فرایند بهره‌مندی از تسهیلات دانشجویی ویژة مشمولان سال تحصیلی 1402-1401

بنیاد نخبگان استان تهران، کارگاه آموزشی آشنایی با فرایند بهره‌مندی از تسهیلات دانشجویی ویژة مشمولان طرح شهید وزوایی در سال تحصیلی 1402-1401 سراسر کشور را با حضور معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، در تاریخ 19 بهمن 1401 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

با هدف آشنایی هرچه بیشتر مشمولان با تسهیلات مربوط و نحوة بهره‌مندی از آن‌ها، کارگاه آشنایی با فرایند بهره‌مندی از تسهیلات دانشجویی ویژة برگزیدگان طرح شهید وزوایی در سال تحصیلی 1402-1401، روز چهارشنبه مورخ 19 بهمن 1401 از ساعت 10 تا 12، توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

 

دکتر محمدصادق موحد، معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان؛ دکتر حمید نادران طحان، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران؛ دکتر آرش امینی، مدیرکل دفتر شناسایی و توانمندسازی آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان همراه با دیگر مسئولان و کارشناسان بنیاد در این کارگاه مجازی حضور داشتند.

 

از تمامی دانشجویان مشمول سراسر کشور که در سال تحصیلی 1402-1401 برگزیده طرح شهید وزوایی شده‌اند و از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند می‌شوند، دعوت شد تا در این کارگاه مجازی شرکت کنند.

 

در ابتدای کارگاه، دکتر نادران طحان ضمن تبریک به برگزیدگان طرح شهید وزوایی، به بیان مأموریت بنیاد نخبگان استان تهران و هدف از برگزاری این کارگاه پرداخت. سپس دکتر موحد، رویکرد بنیاد ملی نخبگان در حمایت از دانشجویان مستعد به‌خصوص طرح شهید وزوایی را تشریح کرد.

 

در ادامه؛ آقای بیات، رئیس گروه خدمات نخبگانی و خانم کریمی، کارشناس تسهیلات دانشجویی بنیاد نخبگان استان تهران، توضیحات و راهنمایی‌های لازم را درخصوص موضوعات کارگاه برای مشمولان ارائه دادند. «معرفی تسهیلات طرح شهید وزوایی و شرایط بهره‌مندی از آن‌ها»، «آشنایی با اطلاعات و مستندات مورد نیاز برای استفاده از تسهیلات»، «نحوة ثبت درخواست در سامانه سینا و برنامه زمان‌بندی فرصت ارائه درخواست‌ها» و «معرفی سایر پشتیبانی‌ها و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان از اجتماعات نخبگانی» اهم موضوعات مطرح شده در این کارگاه بود.

 

در پایان، دکتر امینی نکات و توضیحات تکمیلی که برگزیدگان طرح شهید وزوایی برای بهره‌مندی از تسهیلات دانشجویی باید مدنظر داشته باشند را بیان کرد.

 

این کارگاه مجازی که از طریق پخش زنده کانال آپارات بنیاد نخبگان استان تهران برای مخاطبان در دسترس بود، بیش از 2400 بازدیدکننده داشت.

 

برای دانشجویان مستعد و سایر مخاطبان، فیلم مربوط به این کارگاه از طریق http://aparat.com/tehranbmn قابل مشاهده است.

 

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 164487

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید