بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/01 - 14:17
  • - تعداد بازدید: 618
  • - تعداد بازدیدکننده: 595
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
از برنامه‌های دانش‌افزایی و مهارت‌آموزی ویژه اجتماع نخبگانی

کارگاه آموزشی «اعتماد به نفس» برای دانشجویان مستعد کشور به صورت مجازی برگزار شد

بنیاد نخبگان استان تهران، کارگاه آموزشی «اعتماد به نفس» از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی را با حضور دانشجویان دارای استعداد برتر در تاریخ 30 مرداد 1401 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

با هدف افزایش مهارت دانشجویان دارای استعداد برتر در زمینة خودشناسی، کارگاه آموزشی «اعتماد به نفس» توسط بنیاد نخبگان استان تهران، روز یکشنبه 30 مرداد 1401 از ساعت 16 تا 18 به‌صورت مجازی برگزار شد.

گروهی علاقه‌مند از برگزیدگان طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان (دانشجویان مستعد برتر) از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌های سراسر کشور در این کارگاه دو ساعته مجازی حضور داشتند.

در این کارگاه «نمودهای اعتماد به نفس»، «شناخت  هیجانات مرتبط با اعتماد به نفس»، «منابع شرم» و «طرح هیجانی و پردازش هیجان» توسط مشاور و روانشناس، دکتر زینب عظیمی تشریح شد. مستعدین حاضر در کارگاه نسبت به این مباحث شناخت پیدا کردند و درمورد موضوعات و مسائل موردنظر خود به پرسش و تبادل نظر پرداختند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد در راستای برنامه‌های دانش‌افزایی و مهارت‌آموزی ویژه اجتماع نخبگانی، سه کارگاه دیگر از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی را با عناوین «مدیریت روابط بین فردی»، «کنترل افسردگی و اضطراب» و «مدیریت زمان و کاهش استرس» برای دانشجویان مستعد کشور به ترتیب در 6، 13 و 20 شهریور برگزار کند.

کلیه دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در تمامی رشته‌ها و مقاطع دانشگاه‌های سراسر کشور (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه‌ها هستند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب هر رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست حضور خود را ثبت کنند.

مهلت ثبت‌نام در هر کارگاه تا چند روز پیش از برگزاری آن است. اطلاعات تکمیلی در سامانه ثبت‌نامی فوق، ذکر شده است.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 160744

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید