بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/11 - 13:37
  • - تعداد بازدید: 122
  • - تعداد بازدیدکننده: 109
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در حوزه مهارت‌های شغلی و به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی «رزومه‌نویسی شغلی» ویژه دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان

با هدف ارتقای سطح توانمندی دانشجویان مستعد در زمینة رزومه‌نویسی شغلی، توسط بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی به این منظور 25 مرداد سال جاری به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «رزومه‌نویی شغلی» ویژة دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان را در تاریخ 25 مرداد 1401 به‌صورت مجازی و در قالب وبینار برگزار کند. هدف از برگزاری این کارگاه، ارتقاء سطح توانمندی مستعدین در زمینه نگارش رزومة شغلی، ارائه مهارت‌ها و سوابق کاری است.

مدرس این کارگاه آقای محمدرضا شمشیرگر است که به ارائه این مباحث خواهد پرداخت: رزومه و جایگاه آن؛ انواع رزومه؛ اصول و نکات مهم رزومه‌نویسی؛ تفاوت CV و رزومه؛ نحوة نگارش رزومه؛ بررسی نمونه‌ای رزومه‌ها.

رزومة شغلی نوشته‌ای است که پیشینة سوابق تحصیلی، مهارت‌های شغلی، تجربیات کاری و مهارت‌های فرد جویای کار در آن درج می‌شود. در واقع شرکت‌ها و بنگاه‌های مختلف برای استخدام افراد، نیاز به نوعی پیش‌زمینه دارند تا بتوانند از میان درخواست‌های موجود مناسب‌ترین گزینه را انتخاب نمایند. از این رو نیاز به داشتن رزومه مناسب برای فرد متقاضی کار بسیار ضروری است.

کلیة دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه هستند، تا پایان روز شنبه 22 مرداد فرصت دارند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب این رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست خود را ثبت کنند.

این کارگاه از مجموعه برنامه‌های دانش‌افزایی و مهارت‌آموزی است که در حوزه مهارت‌های شغلی برگزار می‌شود. در این راستا چهار کارگاه آموزشی دیگر نیز با عناوین «مصاحبة شغلی»، «قانون کار و قرارداد استخدامی»، «اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش» و «مهارت پژوهش در فضای اینترنت» برای دانشجویان مستعد توسط بنیاد نخبگان استان تهران در مرداد و شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160404

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید