بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/12/08 - 09:23
  • - تعداد بازدید: 456
  • - تعداد بازدیدکننده: 444
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به‌صورت حضوری توسط بنیاد نخبگان استان تهران

کارگاه آموزشی اخلاق پژوهش اینترنتی برای نخبگان و مستعدان برگزار خواهد شد

با هدف ارتقاء سطح دانش اجتماع نخبگانی در حوزه اخلاق پژوهش، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی به این منظور را 14 اسفند 1401 به‌صورت حضوری برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «اخلاق پژوهش اینترنتی (IRE)» ویژة جامعه نخبگان را روز یکشنبه مورخ 14 اسفند 1401 به‌صورت حضوری برگزار کند. هدف از برگزاری این کارگاه، ارتقاء معرفتی نخبگان و مستعدان در زمینة اخلاق پژوهش در فضای مجازی است.

 

مدرس این کارگاه دکتر علیرضا ثقه‌الاسلامی، دکتری تخصصی رشته فلسفه علم و عضو هیأت علمی پژوهشکده جامعه و اطلاعات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) است که به ارائه مباحث خواهد پرداخت.

 

اخلاق پژوهش اینترنتی یا اخلاق پژوهش در فضای مجازی زیرمجموعه‌ای از اخلاق کاربردی است که به‌عنوان یک حوزة مطالعات میان‌رشته‌ای، رشته‌های علمی و تخصصی متعددی را دربرمی‌گیرد. هدف آن، بررسی، ارائه و به‌کارگیری رهنمودها و کدهای اخلاقی برای هدایت فعالیت‌های پژوهشی، به‌ویژه با تمرکز بر سوژه‌های انسانی در پژوهش‌های اینترنتی است.

 

کلیة مشمولان و مخاطبان بنیاد نخبگان ساکن استان تهران که علاقه‌مند به شرکت حضوری در این کارگاه هستند، تا پایان روز سه‌شنبه 9 اسفند فرصت دارند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی https://sina.bmn.ir و انتخاب این رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست خود را ثبت کنند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 164595

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید