بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/12/14 - 09:04
  • - تعداد بازدید: 90
  • - تعداد بازدیدکننده: 80
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط بنیاد نخبگان استان تهران به صورت مجازی برگزار خواهد شد

کارگاه آموزشی و مشاوره بایدها و نبایدهای استفاده فرزندان از وسایل دیجیتال

در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی و مشاوره برای خانواده‌های اجتماع نخبگانی، کارگاه آموزشی «بایدها و نبایدهای استفاده فرزندان از وسایل دیجیتال» در تاریخ 21 اسفند 1401 به‌صورت مجازی توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی و مشاوره برای خانواده‌های جامعه نخبگان به‌منظور افزایش آگاهی و مهارت آنان برای تربیت، هدایت و تعامل با فرزندان؛ کارگاه آموزشی «بایدها و نبایدهای استفاده فرزندان از وسایل دیجیتال» را 21 اسفند 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند.

 

دکتر سعید صادقی، دکتری تخصصی رشته روانشناسی بالینی و عضو هیأت علمی پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی، مدرس این کارگاه خواهد بود.

 

استفاده از وسایل دیجیتال هم به‌صورت فعال و تعاملی (رایانه‌ها، بازی‌های رایانه‌ای، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها) و هم منفعل و غیرتعاملی (تلویزیون) در کودکان در حال افزایش است. استفاده افراطی از وسایل دیجیتال در سنین خردسالی که مغز با سرعت زیادی در حال رشد است و حالت پلاستیکی و منعطف دارد، می‌تواند تأثیرات شگرفی بر رشد شناختی، اجتماعی، هیجانی و رفتارهای مرتبط با سلامت مانند تغذیه، فعالیت بدنی و خواب خردسال بگذارد.

 

کلیة مشمولان و مخاطبان بنیاد نخبگان که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه مجازی هستند می‌توانند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی https://sina.bmn.ir و انتخاب این رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست خود را ثبت کنند.

 

مهلت ثبت‌نام در کارگاه تا پایان روز جمعه 19 اسفند است.

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 164671

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید