بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/06/06 - 08:26
  • - تعداد بازدید: 283
  • - تعداد بازدیدکننده: 277
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای دانشجویان مستعد سراسر کشور

کارگاه مجازی «مدیریت زمان و کاهش استرس» توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد، کارگاه‌ آموزشی «مدیریت زمان و کاهش استرس» را برای افزایش مهارت دانشجویان مستعد در تاریخ 20 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «مدیریت زمان و کاهش استرس» ویژة دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان (برگزیدگان طرح شهید وزوایی سراسر کشور)  را در تاریخ 20 شهریور 1401 به‌صورت مجازی برگزار کند. هدف از برگزاری این کارگاه، افزایش مهارت این مستعدین در زمینة مدیریت زمان و کاهش استرس است.

در این کارگاه مجازی دو ساعته، دکتر زینب عظیمی، مشاور و راونشناس، به ارائه این مباحث خواهد پرداخت: «عوامل مؤثر در مدیریت زمان»، «بله‌قربان‌گو بودن»، «کمال‌گرایی و استرس به تعویق انداختن کارها»، «مدیریت اهمال‌کاری و خودسرزنش‌گری»، «راهبردهای پیشنهادی برای مدیریت زمان».

کلیة برگزیدگان طرح شهید وزوایی (مشمولان تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سراسر کشور) که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه هستند، تا پایان روز پنجشنبه 17 شهریور فرصت دارند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب این رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست خود را ثبت کنند.

«مدیریت زمان» باعث می‌شود تا آگاهی افراد از زمان در دسترس افزایش یافته و آنان وظایف خود را به‌صورت برنامه‌ریزی شده و به‌طور مؤثرتری انجام دهند و از این طریق حداکثر بهره‌وری را بدست آورند. همچنین مدیریت زمان روی سلامت روانی افراد اثر گذاشته و مشکلات سایکوسوماتیک(اختلال روان‌تنی)، «استرس» و فشارهای روانی ناشی از کار را کاهش می‌دهد.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160842

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید