بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/06 - 09:00
  • - تعداد بازدید: 59
  • - تعداد بازدیدکننده: 57
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور مسئولان کشوری و لشکری و خانواده دکتر منوچهر دوایی

کتاب‌ زندگی‌نامه روایی «منوچهر دوایی» رونمایی شد

مراسم رونمایی از کتاب‌ زندگی‌نامه روایی نخبه معاصر ایران؛ دکتر منوچهر دوایی با حضور معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و خانواده دکتر دوایی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مراسم رونمایی از کتاب «مینوچهر» زندگی‌نامه روایی نخبه معاصر ایران (دکتر منوچهر دوایی) به نویسندگی جواد کامور بخشایش، با حضور سید محمدصادق موحد معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، خانواده دکتر منوچهر دوایی و جمعی دیگر از مسئولان، اساتید سرآمد، نویسندگان و استعدادهای برتر کشور در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

دکتر منوچهر دوایی از جراحان نخبه دوران دفاع مقدس است که اکنون نیز به عنوان یکی از برجسته‌ترین پزشکان و اساتید علوم پزشکی در ایران فعالیت می‌کند. تخصص منوچهر دوایی جراحی با گرایش جراحی اطفال، جراحی سرطان و جراحی دستگاه گوارش است. این پزشک برجسته دارنده چندین نشان و جایزه ملی و مؤلف و مترجم چندین کتاب مهم پزشکی است.

شایان ذکر است: بنیاد ملی نخبگان با هدف الگوسازی سرآمدان کشور و به‌منظور آشنایی مستعدان و آحاد جامعه با سیر اجتماعی و حرفه‌ای این نخبگان، چاپ و نشر زندگی‌نامه‌های ایشان را مورد حمایت قرار می‌دهد. این کتاب از جمله زندگی‌نامه‌های روایی مربوط به چهره‌های شاخص علمی کشور است که با حمایت بنیاد برای بهره‌برداری عموم به چاپ رسیده است.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 160298

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید