بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1401/06/12 - 16:11
  • - تعداد بازدید: 749
  • - تعداد بازدیدکننده: 734
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط بنیاد نخبگان استان تهران

کارگاه مجازی «قانون کار و قرارداد استخدامی» برای مستعدان دانشجو برگزار شد

دانشجویان دارای استعداد برتر با حضور در کارگاه آموزشی برگزار شده توسط بنیاد نخبگان استان تهران در تاریخ 8 شهریور 1401، با اهم مواد قانون کار و مشخصات قراردادهای استخدامی آشنا شدند.

بنیاد نخبگان استان تهران به‌منظور ارتقاء توانمندی دانشجویان مستعد برگزیده طرح شهید وزوایی در حوزه مهارت‌های شغلی، کارگاه آموزشی «قانون کار و قرارداد استخدامی» را با حضور این مستعدان، روز سه‌شنبه مورخ 8 شهریور 1401 از ساعت 15 تا 17:30 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

در این کارگاه، آقای محمدرضا شمشیرگر به تشریح «تعاریف و اصول قانون کار»، «قراداد و شرایط کار»، «جرایم تخلف از قوانین کار»، «نحوه محاسبه حقوق و حق بیمه» و «نمونه قراردادهای استخدامی» پرداخت.

جمعی از دانشجویان مستعد از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه‌های سراسر کشور در این کارگاه مجازی حضور داشتند. ایشان ضمن آشنایی با مباحث، سؤالات و موارد خود را از مدرس جویا شدند.

پیش از این، کارگاه‌های «رزومه‌نویسی شغلی» و «مصاحبه شغلی» در 25 مرداد و 1 شهریور سال جاری برای برگزیدگان طرح شهید وزوایی، در راستای دانش‌افزایی و مهارت‌آموزی ایشان توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شده بود.

به همین منظور، دو کارگاه دیگر از مجموعه کارگاه‌های مهارت‌های شغلی با عناوین «اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش» و «مهارت پژوهش در فضای اینترنت» برای دانشجویان مستعد کشور به ترتیب در 15 و 22 شهریور برگزار خواهد شد.

تمامی افرادی که مشمول تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان هستند (برگزیدگان طرح شهید وزوایی در تمامی رشته‌ها و مقاطع دانشگاه‌های سراسر کشور) چنانچه علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه‌ها باشند می‌توانند با مراجعه به سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir و انتخاب هر رویداد از قسمت «برنامه‌های استانی آینده‌سازان» موجود در کارتابل، درخواست حضور خود را ثبت کنند.

  • گروه خبری : SlideShow,رویدادهای گذشته
  • کد خبر : 160971
مدیر تهران
خبرنگار

مدیر تهران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید