یکشنبه 6 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان فارس
برگزاری «فاز دوم» مجموعه رویدادهای نوآفرین

برگزاری «فاز دوم» مجموعه رویدادهای نوآفرین

در ادامه اجرای برنامه نوآفرین با همکاری بنیاد نخبگان فارس و مرکز نوآوری دانشگاه شیراز، در گام جدید یک دوره متنوع از مباحث اساسی «زیست بوم نوآورانه و کارآفرینانه دانش بنیان» توسط مدرسین مجرب سطح ملی پوشش داده شده است. رویکرد نوآوری باز در فناوری های پیشرفته، مبانی طراحی یک محصول جدید، اصول توسعه محصول و ارزیابی دانش فنی، صادرات فناوری و دانش، روش های مختلف تامین مالی و ارتباطات مالی نوین، نسل جدید کارآفرینی، اصول بازایابی و تحقیق بازار خدمات دانش بنیان از جمله مواردی است که در این دوره ها آموزش داده می شود. انتظار می رود شرکت در این دوره های متوالی، یک سطح پایه را می تواند برای دانشجویان، اساتید و کارآفرینان استان ایجاد کند و این یک قدم موثر در مسیر طولانی توانمندسازی نیروی انسانی خواهد بود. کارگاه ها به صورت دوره های ۲ تا ۳ ساعته برنامه ریزی شده است و طی ۷ هفته بصورت مجازی برگزار خواهند شد. ضمن اینکه شرکت برای همه قشرها زیست بوم کارآفرینی و دانشگاهی آزاد است، تخفیف ویژه ای برای افراد تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان ، دانشجویان و اساتید دانشگاه های شیراز، علوم پزشکی شیراز و خلیج فارس بوشهر در نظر گرفته شده است.
کدهای تخفیف تعریف شده برای تعداد محدو در هر رویداد:
1. کد تخفیف 80 درصدی افراد تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان (در هر رویداد 10 نفر)
2. کد تخفیف 80 درصدی دانشجویان دانشگاه شیراز (کد تخفیف دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز از طریق سامانه آموززشی SESS ارسال خواهد شد.)
3. کد تخفیف 30 درصدی اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز (قابل پرداخت از محل گرنت)
4. کد تخفیف 30 درصدی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
5. کد تخفیف 70 درصدی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر

ثبت نام بصورت یک دوره کامل نیز بصورت یکجا ممکن است، که در این حالت امکان استفاده از کد تخفیف نمی باشد. (مبلغ ثبت نام 350 هزار تومان برای ۹ رویداد مجازی)

• به دلیل محدودیت تعداد کدهای تخفیف برای هر رویداد، عزیزان تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان برای استفاده از کد تخفیف دوره ها قبل از ثبت نام، نام و نام خانوادگی و کد ملی خود را از طریق واتس آپ به شماره 09177160456 ارسال نمایند تا کد تخفیف برای ایشان ارسال گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت iec.shirazu.ac.ir مراجعه فرمایید.

 

تاریخ انتشار : 1399/02/16
کد : 10170
تعداد بازدید: 317

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601