شنبه 29 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به میزبانی بنیاد نخبگان استان تهران
نشست قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با رئیس و کارکنان بنیاد استان برگزار شد

آقای دکتر سعادت فومنی، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان طی نشستی روز شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ در بنیاد نخبگان استان تهران حضور یافته و با رئیس و کارکنان آن به گفتگو پرداختند.

آقای دکتر سعادت فومنی، قائم مقام محترم بنیاد ملی نخبگان در نشستی که روز شنبه مورخ 24/03/1399 به میزبانی بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد، حضور یافته و با رئیس بنیاد استان، مسئولین و کارکنان آن پیرامون موضوعات مختلف سازمانی به بحث و گفتگو پرداختند. در این جلسه مسئولین بنیاد استان گزارشی از اهم اقدامات و فعالیت‌ها در حوزه‌های فرهنگی، امور نخبگان و پاسخ‌گویی به مخاطبان را ارائه کردند‌. همچنین کارکنان بنیاد استان این فرصت را یافتند تا در حضور قائم مقام محترم بنیاد ملی نخبگان، به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در رابطه با اهداف و اقدامات بنیاد ملی پرداخته و پیشنهادها و خواسته‌های خود را به‌منظور بهبود عملکرد و نیل به اهداف سازمانی ارائه دهند.

در پایان، آقای دکتر سعادت ضمن تشریح اهداف کلی اقدامات بنیاد ملی، در رابطه با موضوعات مطرح شده، پاسخ‌ها و راه‌کارهای خود را بیان کردند و برخی پیشنهادهای ارائه شده را نیز نیازمند بررسی و پیگیری‌های بعدی دانستند. ایشان همچنین پیگیری جدی‌تر فعالیت‌های فرهنگی در بنیاد استان تهران را خواستار شده و بهبود مستمر روند انجام فرآیندها را در بنیاد لازم و این مهم را از وظایف کارشناسان آن برشمردند.

تاریخ انتشار : 1399/03/26
کد : 10183
تعداد بازدید: 297

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601