جمعه 3 اسفند 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX)برگزار می‌شود

نمایشگاه INOTEX 2018 از تاریخ 14 لغایت 16 تیرماه 97 در محل نمایشگاه­های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ هفتمین دوره نمایشگاه بین¬المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود. این نمایشگاه طی شش دوره، میزبان بیش از 750 شرکت فناور از 25 کشور مختلف بوده است و اهدافی همچون تبادل فناوری میان شرکتهای خصوصی، سرمایه گذاری مشترک، مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه و ... را دنبال کرده است. در این راستا تاکنون بیش از 130 قرارداد و تفاهم نامه میان شرکت کنندگان در نمایشگاه منعقد شده است.
هفتمین دوره این نمایشگاه (INOTEX 2018) از روز پنجشنبه 14 لغایت شنبه 16 تیرماه 97 در فضایی به مساحت 9000 مترمربع در محل نمایشگاه¬های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار خواهد شد. این نمایشگاه، با تکیه بر تجارب قبلی خود، میزبان اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشورها خواهد بود.
پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه بوده و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتابدهی نوآوری، برگزارکنندگان نمایشگاه خواهند بود. همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری¬های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری و شهرداری تهران (سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات) از حامیان و پشتیبان¬های دائمی نمایشگاه هستند.
از جمله رویدادهای این نمایشگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
رقابت استارتاپی-inotexpitch
یک بخش جذاب در نمایشگاه های نوآوری در دنیا، رقابت استارتاپ ها در قالب مسابقه ای است که در آن ضمن حضور داوران برای امتیازدهی به ابعاد مختلف آنها، سرمایه گذاران نیز حضور دارند تا بتوانند فرصتهای مناسب را شناسایی کنند و با آنها به مذاکره بپردازند.
ماراتن برنامه نویسی
قالب این سری از ماراتن برنامه‌نویسی، شهر هوشمند می‌باشد و چالش های طراحی شده برای مسابقه از این موضوع خواهند بود.
رویداد استیج
دعوت از افراد شناخته شده و تاثیرگذار بین المللی، سخنرانی های الهام بخش، رویدادهای شگفت انگیز از جمله برنامه هایی است که در استیج ویژه نمایشگاه اجرا خواهد شد.
کلیه نخبگان و مستعدین برتر علاقمند به شرکت در این رویداد علمی فناور می‌توانند با مراجعه به http://www.inotex.com/fa جهت ثبت نام اقدام نمایند.

تاریخ انتشار : 1397/03/28
کد : 126
تعداد بازدید: 546

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411