یکشنبه 5 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
مستعدین برتر در کارگاه اصول و فنون مذاکره شرکت کردند.

مستعدین برتر طرح شهید احمدی روشن در کارگاه مذاکره سیاستگذاری (اصول و فنون مذاکره) شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ کارگاه آموزشی «اصول و فنون مذاکره» با حضور اساتید حوزه مذاکره سیاستگذاری؛ دکتر خاندوزی، دکتر یوسفی، دکتر حمیدی، دکتر اشعاری و دکتر معصومی نژاد و نیز جمعی از مستعدین برتر برگزار شد. این کارگاه در تاریخ چهار‌شنبه 14و 15 شهریورماه 97 در بنیاد نخبگان استان تهران تشکیل شد.
در ابتدای کارگاه، آقای دکتر خاندوزی توضیحاتی در خصوص ساختار سازمانی ارائه دادند. به گفته ایشان ساختار سازمانی متشکل از جایگاه های شغلی مختلفی است که بنا به استراتژی سازمان برای هر یک از آنها شرح شغل مشخصی در نظر گرفته شده است. اما یک سازمان برای دستیابی به اهداف خود باید علاوه بر ساختار سازمان مشخص بتواند افراد مناسبی را برای هر یک از سمت‌های شغلی تعریف شده جذب نماید چرا که رکن اصلی دستیابی یک سازمان به اهداف خود وجود نیروی انسانی
متخصص می‌باشد. بدین منظور سازمان باید از معیارهای شایسته سالاری مدونی برای انتخاب افراد مناسب برای جایگاه‌های
شغلی مختلف استفاده نماید.
ایشان افزودند مهارت‌های مذاکره شامل مدل آموزش/مذاکره و مدل چالش/ مذاکره است.
اساتید دوره پس از توضیحات اولیه و آماده سازی برای دور مذاکره اول (مذاکره از نوع تلاش برای کسب سود حداکثری) شرکت‌کنندگان را به چند گروه مذاکره تقسیم کرده و پس از مذاکره به بررسی آن و آماده‌سازی برای دور دوم مذاکره پرداختند. این روند طی چند مرحله و در سطح‌های مختلف تکرار و در هر مرحله روند مذاکرات بررسی شد و در پایان جمع‌بندی نهایی دوره صورت گرفت و نظرات و پیشنهادات شرکت‌کنندگان ارزیابی گردید.
این کارگاه در روز چهار‌شنبه و پنج شنبه، 14 و 15 شهریوررماه 97 در محل بنیاد نخبگان استان تهران و با همکاری پژوهشکده سیاستگذاری در علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1397/06/18
کد : 158
تعداد بازدید: 368

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411