شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

ارج نامه
دکتر سورنا ستاری

متن پیام دکتر سورنا ستاری به نکوداشت استاد دکتر محمدعلی مجتهدی گیلانی

 

بسم‌اللّه‌النور

((ارج نامه))


خانواده محترم استاد زنده یاد دکتر محمّدعلی مجتهدی گیلانی
ایران عزیز ما در تاریخ پر افتخارش ، خدمتگزاران صدیق فراوانی را به خود دیده است. انسان‌های شایسته ای که منشأ خیرات و برکات زیادی در عرصه های مختلف بوده اند. امّا در این میان برخی چهره‌ها به واسطه ی نوع خدماتی که عرضه داشته اند، تلألویی ویژه دارند. یکی از آنها استاد زنده‌یاد دکتر محمّد علی مجتهدی گیلانی است که یاد و خاطره او هرگز از دل و جان شاگردان، همکاران و سایر دوستدارانش فراموش نخواهد شد.
هرگز نمیرد هر آنکه دلش زنده شد به عشق ثبت است بر جریده عالم دوام ما
او با عشقی که به ایران و ایرانی داشت نسبت به تربیت فرزندان این مرز و بوم همّت گمارد و به اذعان همه‌ی آنهایی که او را می شناختند در این راه از هیچ کوششی دریغ نورزید و بر دغدغه نیکویی که داشت تا پایان عمر همّت گمارد. نکوداشت این استاد برجسته که در مدرسه‌ی ماندگار البرز و دانشگاههای صنعتی شریف ، شهید بهشتی، امیر کبیر و تهران به تربیت نسل‌هایی از جوانان کشور پرداخت، در واقع تکریم از همه‌ی آنهایی است که عشق به وطن دارند و این عشق را با اخلاص به عرصه ی عمل می آورند. پژوهش و تحقیق در احوالات این مرد بزرگ و اثرات مثبتی که از خود برجای گذاشت کاری ضروری و شایسته است و می‌تواند توسط نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر به انجام رسد. اینجانب ضمن آرزوی علوّ درجات برای آن استاد سفر کرده لوح "ارج نامه" بنیاد ملّی نخبگان را به پاس قدرشناسی به خانواده محترم و شاگردان گرامی او تقدیم می ‌نم. امید است که راهش پر رهرو و تلاش هایش مأجور باشد.

سورنا ستاری
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور
و رئیس بنیاد ملی نخبگان

تاریخ انتشار : 1397/07/16
کد : 171
تعداد بازدید: 511

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411