شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های «اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه» برگزار می‌شود

چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه" با حضور استاد دکتر محمدعلی انصاری برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن کریم و معارف عترت علیهم‌السلام در اجتماع نخبگانی و به‌منظور ارتقاء بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه، چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های قرآنی، با موضوع «اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه» را در تاریخ 11 آذر ساعت 15:30 الی 17 در سالن اجتماعات برگزار می‌کند.
لازم به ذکر است، دکتر محمد علی انصاری؛ استاد حوزه و دانشگاه و صاحب تفسیر مشکات، سخنران این دوره از سلسله نشست‌های قرآنی است.
علاقمندان به حضور در سلسله نشست‌های قرآنی «اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه» می‌توانند با مراجعه به سامانۀ ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران ( کلیک کنید) با تکمیل اطلاعات، در این نشست شرکت کنند.
همچنین مسابقه فرهنگی-معنوی مشکات نور در تاریخ 11 آذرماه ساعت 15 الی 15:30 در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار و پس از نشست در همان روز، به برگزیدگان جوایز نفیس اهدا می‌گردد.

تاریخ انتشار : 1397/09/06
کد : 193
تعداد بازدید: 357

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411