سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی اصول نامه‌نگاری و آیین نگارش را برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد در راستای فصل دوم از چشم انداز و اهداف کلان سندراهبردی کشور در امور نخبگان و با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر در مهارت‌های نامه نگاری اقدام به برگزاری کارگاه اصول نامه نگاری و آیین نگارش نموده است. این کارگاه در تاریخ 29 آذر ماه از ساعت 8 الی 12برگزار می‌شود.
برقراری ارتباط بین سازمان ها از طریق نگارش نامه های اداری با آیین نگارش نامه اداری، یکی از راه های رسیدن به اهداف سازمان به شمار می آید و در موارد بسیاری می تواند باعث موفقیت یا شکست سازمان شود. نحوه نگارش نامه‌های اداری نشان‌دهنده میزان دانش و توانایی مدیران و کارکنان سازمان است به دلیل اهمیت این موضوع، در این کارگاه به توضیح آیین نگارش نامه اداری، انواع مختلف روش نامه نگاری و هم چنین آموزش نامه نگاری اداری و تدوین صورتجلسهمی پرداخته خواهد شد.
مستعدین برتر می‌توانند تا تاریخ 25 آذرماه با مراجعه به سامانه ( کلیک کنید) برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کنند. اطلاعات دقیق برگزاری کارگاه بر اساس مشخصات تماس درج شده در سامانه فوق اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1397/09/20
کد : 200
تعداد بازدید: 1099

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411